शनिबार , माघ १५, २०७८

यौ’टा सानो नानीको ना’कको ड’ण्डीफोर नि’चोर्दा अनुहार यस्तो सम्म भयो (भिडियो सहित)

फिलि पिन्सकी एक किशोरी “मेरी यान रेगाचो”ले नाकमा आएको डण्डीफोर नि”चोरेपछि अहिले उनको अनुहार सुन्नि”एर बेलून जस्ताइ भएको छ । नाकको छेउमा आएको सानो डण्डीफोर निचोरेपछि सु’न्निँदै गएको र अनुहारभरि फैलिँदै गएको हो । र अहिले आँखा समेटा हेर्न गाह्रो परेको छ ।

मेरीको नाकमा डण्डीफोर लामो समयदेखि थियो र उनले हर्मोनका कारण त्यसो भएको ठानिन् । पोहोर सालमा मात्र उनले छोरो जन्माएकी थिइन् । गार्ववती भएपछि छालामा समस्या आउने उनलाई थाहा थियो । अति नै भएपछि उनले दण्डीफोर निचो”रिन् । त्यसको केही दिनपछि उनलाई अलिअलि दुख्न थाल्यो र बिस्तारै दुखाइ बढ्दै गयो र अनुहार सुन्निन थाल्यो । उनले यसलाई रोक्न आयुर्वेदिक उपक्षर गरिन् तर त्यसको कुनै असर परेन ।

यो समाचार को अन्त्यमा भिडियो राखियको छ । यदि तपाईंलाई यो समाचार मनपर्यो भने कृपया शेयर गरि दिनुहोला र यो समाचार अथवा यो भिडियोको बारेमा आफ्नो मनमा लागेको भावना तल कमेन्ट बक्समा लेखिदिनुहोला ! हामिले समाचार का केही अङ्सहरु भिभिन्न सामाजिक संजाल बाट साभार गरेका छौ ।

यदि तपाईंइंलाई यो समाचार मनपर्यो भने कृपया शेयर गरि दिनुहोला र यो समाचार वा यो भिडियोको बारेमा आफ्नो मनमा लागेको भावना टल कमेन्ट बक्समा लेखीदिनुहोला । हामिले समाचार का केही अङ्सहरु भिभिन्न सामाजिक संजाल बाट साभार गरेका छौ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय