शनिबार , जेठ १४, २०७९

श्रीमती ५ महिनामा २ पटक नाठोसग फरार | श्रीमान मलेसिया बाट गुनासो राख्दै मिडियामा (हेर्नुस् भिडियो)

यो पनि पढ्नुहोस्

आफ्नो बिबाहमा हिँडेका दुलहा लक्ष्मण बिक बाटोबाटै जन्तीसहित प’क्राउ(भिडियो हेर्नुहोस्)

केही दिन अघि बाग्लुङ जिल्लाको बुर्तिबाङकि ७८ वर्षिय एक वृद्ध आमा छोराको खोजी गरिन भन्दै मिडियामा आएकी थिइन । बुर्तिबाङ घर भएकी ती बृद्धअबश्था भएकी आमा ओढ्ने ओछ्याउने समेत पोको पारेर बोकि चितवन पत्रकार सन्तोस देउजालाई भेट्न आएकी थिइन । आफ्नो छोरा वैदेशिक रोजगारीको क्रममा साउदी गएको र सम्पर्क बिहिन भएको उनले बताएकि थिइन । तर साउदीवाट फर्किए पछि एक महिला लिएर लुकेर बसेको उनले बताएकी थिइन् ।

छोरा लक्ष्मण बिककि श्रीमती र ४ छोराछोरी पनि आफू सगैँ भएको ती वृद्ध आमाले बताएकि थिइन् । उनी मिडिया आए पछि लक्ष्मण बिक को खोजी भएको थियो । खोजी गर्दै जादा लक्ष्मण बिक चितवन जिल्लाको भरतपुर महानगरपालिका ११ स्थित बसेरी भन्ने ठाउँमा अर्कि एक महिला लिएर केही वर्ष अघिबाट बस्दै आएको खुलेको थियो । लक्ष्मणको अहिले कान्छी श्रीमती र एक बच्चा पनि भएको खबर मिडियाले खोजी गर्ने क्रममा पाएको बताइएको छ ।

पहिले नै प्रेम बिबाह गरेका उनिहरु अहिले लक्ष्मण कि कान्छी श्रीमतीको माइतिबाट टीका थाप्न भनी बोलाए पछि उनिहरु दमौली जान केही जन्ती सहित उनिहरु अहिले पक्राउ परेका छन । उनिहरु दमौली जान भने बसेको स्थानबाट हिडि सकेको सुचना पाए पछि उनकी आमा, जेठी श्रीमती, मिडियाकर्मी र प्रहरि समेत भएर उनलाई पोखरा जाने बसपार्कबाट बस चढी सकेको अवस्थामा भेटिएका थिए । अहिले उनकी कान्छी श्रीमतिले आफुलाई यस बारे केही थाहा नभएको बताईन ।

लक्षण भने आफुले गल्ती गरेको भन्दै आफूले गल्ती स्वीकार गरेकोले आफुलाई आफ्नो काम गर्न दिनु भन्दै प्रहरी समक्ष जान आनाकानी गरेका थिए । उनको घरमा तीन छोरी, एक छोरा, श्रीमती र आमा रहेका छन । तर पनि वैदेशिक रोजगारीमा गएका उनी फर्किएर अर्कै बिबाह गरि चितवनमा लुकेर बस्दै आएका थिए । उनकी कान्छी श्रीमतिले भने श्रीमान लक्ष्मणले आफुलाई अभिबाहित भएको भनेर बिबाह गरेको बताईन ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय