शनिबार , माघ १५, २०७८

अन्तरजातीय बिवाहा गरेकी कोमल श्रीमान सहित पहिलोपटक मिडियामा | भेट भएको ५ महिनामै बिहे गर्यो भन्दै हँसाए (हेर्नुस् भिडियो )

यो पनि पढ्नुहोस्

नाच्दै नाच्दै मुकुन्देले इन्दिरालाई घर भित्राए, मुकुन्देका बुबा भने आएनन् बिहेमा (भिडियो हेर्नुस)

निकै लामो समयदेखि मुकुन्देको बिबाहको कुरा चलिरहेको थियो सामाजिक संजालमा तर मुकुनेले भने आफुले खोजे जस्तै भेटिए बिबाह गर्ने बताउँदै आएका थिए । ४० वर्षका मुकुन्देको मंसिर २७ गते झापाकी इन्दिरासगँ बिबाह भएको छ । बिबाह हुनु भन्दा केही दिन अघि उनिहरुको दस दिने दाजुभाइमा जुठो परे पछि मुकुन्देको घरमा ओअनि बिबाह गर्ने या नगर्ने भन्ने निकै विवाद भएको थियो । मुकुन्दे भने आफ्नो घरभन्दा बाहिरको जुठोले बिबाह नरोकिने बताउँदै आएका थिए ।

मुकुन्देका बुबाले भने दस दिने दाजुभाइमाइ जुठो भएकोले घरबाट बिबाह नहुने र घरमा नभित्राउने पनि बताएका थिए । बाउ छोरा बिचको यो बिबादले मुकुन्देको बिबाह हो कि रोकिएला भन्ने धेरैलाई थियो । तर निर्धारित मितिमै मुकुन्देको बिबाह सम्पन्न भएको छ । घर भित्रबाट बेहुला नअन्माएता पनि आफ्नै घर बाहिर आगनबाट मुकुन्दे अन्मिएर इन्दिरालाई लिन गए । झुठो परेकाले बुबा आमाले भने मुकुन्देलाई अन्माएनन । आफन्तहरुले अन्माएका थिए मुकुन्देलाई ।

बिबाह समारोहमा मुकुन्देका बुबा भने सहभागी भएनन । आफुले सबै कुरा निश्चित भै सकेकोले बिबाह गर्न नरोक्ने तर आफू भने सहभागी नहुने बताए । आफ्नो परम्परा अनुसार बिबाह नै गर्न नहुने थियो तर पनि आफुले उक्त अनुमती दिएको तर आफू भने सहभागी नहुने उनका बुबाले बताएका थिए । मुकुन्दे केही आफ्ना आफन्त सहित दुलहिको घर गएका थिए । पहिले तयारी गरे अनुसार भने उनको बिबाहको रौनक घरमा नभएको मुकुन्दे आफैले पनि बताए ।

तर बेहुलिको घरमा भने राम्रै तयस्री देखिएको थियो । उनिहरुले हिन्दु परम्परा अनुसार नै बिबाह गरेका हुन । हिन्दु परम्परालाई आलोचना गर्दै आएका मुकुन्देले बिबाह भने हिन्दु परम्परा अनुसार नै गरे । बिबाहमा मुकुन्दे निकै खुशी भएको प्रतिक्रिया दिए । साथै उनी श्रीमती इन्दिरा सगैँ नाचेर खुशी साटासाट पनि गरे । बिबाह पछि मुकुन्देको घरमा भने भित्राउन भने पाएनन । उनलाइ बाहिरै सबैले टीका लगाइदिए पछि मात्र मुकुन्दे र इन्दिरा घर भित्र गएका थिए । अन्य आफन्तले टीका लगाईदिएता पनि मुकुन्देका बाबू आमाले भने टीका लगाइदिएनन ।

केही हप्ता अघि मुकुन्देले झापाकी इन्दिरा संगौलासगँ फुलमाला गरेका थिए भने उनको बिबाह मंसिर २७ गतेका लागि तोकिएको थियो । यस अघि मुकुन्देले कतै आफ्नो आफन्त पर्ने कै मृ’त्यु भएको भनी घरमा आफ्नो बिबाहको बारेमा अल्छी गरेको बताएको थियो । तर बेहुली पक्षमा भने भब्य तयारी भएको बुझिएको मुकुन्देको भनाई थियो । घरमा भने भाईहरु पनि अशंबण्डा गरेको समय पनि भएकोले बाहाना पाएर भड्किएको उनले बताएका थिए ।(भिडियो हेर्नुस)

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय