शनिबार , माघ १५, २०७८

श्रीमान बिदेशमा भएको बेला श्रीमतीलाई गाउँलेले अर्कैसगँ र’ङ्गे’हात भेटेर जिम्मा लगाईदिए,दुई वर्ष पछि श्रीमती खोज्दै मिडियामा  (भिडियो हेर्नुहोस्)

वैदेशिक रोजगारिम आउने जाने गरेका झापका अर्जुन गिरि पछिल्लो समय दुई वर्ष अघि मलेसिया गएका थिए । पुरानो घर भोजपुर भएका अर्जुन करिव ११ वर्ष वैदेशिक रोजगारीमा बिदेश बस्दै आएका छन । झापामा जग्गा किनेर त्यही घर बनाई श्रीमती र छोरालाई घरमा छोडी आफु घर बनाउदाको केही ऋण रहेकोले दुई वर्ष अघि मलेसिया गएको अर्जुन बताउँछन । तर अहिले भने श्रीमती बेपत्ता भएको भन्दै आफू मिडियामा आएको बताए ।

आफू बिदेश गए पछि भने श्रीमती कला गिरि अर्कैसगँ लागेको उनले बताए । आफू बिदेश गए पछि श्रीमतिले छोरालाई होस्टलमा राखेर आफू भने एक जना प्रहरीसग लागेको भन्ने आफुले थाहा पाएको उनले बताए । आफू बिदेश मै भएको बेला उक्त ब्याक्तिसगँ श्रीमतिलाई गाउँलेहरुले रङ्गेहात भेटे पछि प्रहरिको जिम्मा लगाएको उनको भनाई छ । त्यो बेला आफू भर्खरै गएको र कोरोनाको कारण पनि आउन न पाएकोले प्रहरीले एक रात राखी छोडिदिएको उनले बताए ।

प्रहरिले छोडिदिए पछि भने गाउँलेहरुले रङ्गेहात भेटेकोले त्यहाँ नबसी श्रीमती सम्पर्क बिहिन भएको उनले बताए । दुई वर्ष अघि देखि श्रीमती सम्पर्क बिहिन भएको उनले बताए । छोरा भने त्यही होस्टलमा नै रहेको र अहिले आफू बिदेशबाट फर्किए पछि काठमाडौ बस्दै आएको र छोरालाई साथमा ल्याएको उनले बताए । आफू १ महिना अघि नेपाल आएको उनको भनाई छ । अहिले भने आफुले कमाएर किनेको घर जग्गा सबै श्रीमती कै नाममा भएकोले त्यो फिर्ताका लागि श्रीमतीको खोजी गर्न आफू मिडियामा आएको उनले बताए ।

आफुले करिव ११ वर्ष बिदेशमा बसेर कमाएको सबै त्यही घर जग्गामै लगानी भएको उनले बताए । केही समय अघि आफू झापा जादाँ उक्त घर जग्गा बेचाबिक्री श्रीमतिले नगरेको आफुले बुझेको उनको भनाई छ । आफू बिदेशमा हुदा पनि आफ्नो नाता, छिमेकी इत्यादिको माध्यमबाट श्रीमतीलाई खोज्ने प्रयास भने गरेको उनले बताए । तर पनि श्रीमति कतै सम्पर्कमा नआएको उनले बताए । श्रीमती रङ्गेहात भेटिएको भनेको ब्याक्ती पनि सशस्त्र प्रहरी भएको बुझेको उनले बताए ।

आफुले प्रहरिमा बुझ्दा उक्त ब्याक्ती कतै सरुवा भै सकेको भन्दै जानकारी नभएको बताएको उनको भनाई छ । रङ्गेहात भेटिए पछि उक्त ब्याक्ती पनि त्यहा नभएको उनको भनाई छ । अहिले श्रीमती र उक्त ब्याक्ती सगै भए नभएको आफुलाई थाहा नभएको अर्जुनले बताए । श्रीमतिले आफुले लगाएको गर गहना, जग्गाको कागजात लिएर हिडेको उनले बताए । अहिले आफुलाई भने श्रीमतिले घर जग्गा आफ्नो नाममा गरि, डिभोर्स दिएर जावस भन्ने मात्र भएको उनले बताए । (भिडियो हेर्नुस)

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय