शनिबार , जेठ १४, २०७९

ओमृकोन भेरिएन्टले लियो दुई छोरी र आमाको ज्यान,डाक्टरले लेखे यस्तो दर्दनाक चिठी (भिडियो हेर्नुस्)

गत शुक्रबार भारतको उत्तर प्रदेशस्थित कानपुरमा एउटा फ्ल्याटमा द’र्दनाक ह,’त्याकाण्ड भएको छ। जानकारीअनुसार कल्याणपुरका एक डाक्टरले शुक्रबार साँझ श्रीमती, एक छोरा र छोरीको ह,’त्या गरेका छन्।

श्रीमती र छोराछोरीको ह,’त्यापछि उनले भाइले म्यासेज गरे र प्रहरीलाई बोलाउन भने। भाइ आउनुअघि नै अ’भियुक्त डाक्टर घटनास्थलबाट फ’रार भइसकेका थिए। प्रहरीले घटनास्थलबाट एउटा डायरी फेला पारेको छ, जसमा डाक्टरले को’रोनाको नयाँ भेरियन्ट ‘ओ’मिक्रोन’लाई ह,’त्याको कारण बताएका छन्।

कानपुरको रामा मेडिकल क’लेजमा कार्यरत सुशील सिंह आफ्नी श्रीमती चन्द्रप्रभा, छोरा शिखर र छोरी खुशीसँग डिभिनिटी होम अ’पार्टमेन्टको पाँचौं तलामा रहेको फ्ल्याट नम्बर ५०१ मा बस्थे। चन्द्रप्रभा शिवराजपुर जुनियर हाई स्कुलकी शिक्षिका थिइन् ।

छोरा शिखर CLAT को तयारी गर्दै थिए। छोरी खुशी वुडवाइन स्कुलमा १० कक्षाको विद्यार्थी थिइन्। शुक्रबार साँझ करिब ५:३२ बजे डा. सुशीलले आफ्ना भाइ सुनिल सिंहलाई ह्वाट्सएपमा सन्देश पठाए। जसमा लेखिएको थियो कि, ‘भाइ, पु’लिसलाई भन कि मैले चन्द्रप्रभा, शिखर, खुशीलाई डि’प्रेसनमा मा’रेको छु।’

म्यासेज पढेर सुनिल सिंह ह’तारहतार आफ्नो डाक्टर दाइको फ्ल्याटमा पुगे। फ्ल्याटमा ताला लगाइएको थियो। गा’र्डको सहयोगमा ढोका फोड्दा भित्रको दृश्य देखेर सबै ड’राए। डाक्टरकी श्रीमती र दुवै छोराछोरीको श’व भुइँमा र’गत ल’तपतिएको अवस्थामा थियो।

सुनिलले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए। कानपुरका प्रहरी आ’युक्त असीम अरुण, अ’तिरिक्त आयुक्त आनन्द प्रकाश तिवारी ब’लसहित घटनास्थल पुगेका थिए। कोठाबाट फेला परेको डायरीमा लेखिएको छ, ‘अब को-भि’ड छैन। यो ओ’मिक्रोनले अब सबैलाई मा’र्नेछ।

अब ला’शहरू गनिने छैन। मेरो ला’परबाहीले गर्दा, म क्या’रियर बिन्दुमा फ’सेको छु जहाँबाट बाहिर निस्कन असम्भव छ। कुनै भविष्य छैन। त्यसैले मेरो हो’शमा, म मेरो परिवारलाई न’ष्ट गरेर मेरो परिवारलाई न’ष्ट गर्दैछु। यसको लागि अरू कोही जिम्मेवार छैन।’

डायरीमा अगाडि लेखिएको छ, ‘म निको नहुने रो’गबाट ग्र’सित छु। भविष्य देखिँदैन। यो बाहेक मसँग अर्को विकल्प छैन। म आफ्नो परिवारलाई समस्यामा छाड्न सक्दिनँ। म यो गर्न गइरहेको सबैलाई मु’क्त गर्दैछु। सबैलाई ह’टाउनेछु। एकै पलमा दुःख। म पछाडि कसैलाई पनि दुः’खमा देख्न सक्दिनँ। मेरो आ’त्माले मलाई कहिल्यै माफ गर्ने छैन।’

तलको भिडियो हेर्नुहोस् :-

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय