आइतबार , जेठ ८, २०७९

रातिसँगै सुतेकी श्रीमती बिहान उठ्दा ओछ्यानबाटै गायब भएपछि श्रीमान रुँदै आए(भिडियो हेर्नुहोस्)

झापामा एक महिला हराएको भन्दै उनका श्रीमान अहिले मिडियामा आएका छन । बेलुका श्रीमान श्रीमती सगैँ सुतेको भएता पनि बिहान उठ्दा भने श्रीमती निशा हराएको उनले बताए । कार्तिकको २८ गते तिर श्रीमती बिहानै हिडेको उनले बताए । आफू उठेर खोज्दा श्रीमती कतै नभेटेको उनले बताए । त्यो रात उस्को आन्टी पर्ने पनि घरमा आएको उनले बताए । बिहान भने श्रीमतिले आन्टिलाई तपाईं आउदै गर्नु म अहिले जान्छु बाटोमा भेट्नु पर्छ भनी श्रीमती हिडेको भनेर ती आन्टिले आफुलाई बताएको उनको भनाई छ ।

आफुले तत्काल वरपर खोजी गर्दा नभेटेको र फोन पनि नलागेको उनको भनाई छ । तर १/२ घण्टा पछि भने फोन लागेको उनले बताए । फोन गर्दा श्रीमति निशाले आफू धुलाबारिमा भएको बताईन । आफुले किन गएको भनी सोध्दा अब म घर छोडेर हिडेको र आफुलाइ अब देखि फोन पनि नगर्नु भनी फोन राखेको उनले बताए । तर त्यसको केही बेरमा श्रीमतिले रुदैँ फोन गरेर अब आफुलाइ नखोज्नु म आफ्नै दुनियाँमा हिडेको बताएको उनको भनाई छ ।

आफुले त्यो बेला एक चोटि भेटेर कुरा गरौँ यदि मसगँ नबस्ने भए सबै घर परिवार बसेर राम्रोसगँ सल्लाह गरेर छुट्टिनु भनी भन्दा नमानेकी उनले बताए । घरमा त्यस्तो समस्या केही नभएको उनले बताए । आफ्नो बाबू अलिक रक्सी खाएत कहिले काहीँ गाली गरेता पनि एक छिनमा सबैलाई माया गर्ने उनको भनाई छ । भाईको छोराको न्वारनमा निशाले आन्टिलाई पनि बोलाएको र त्यही बेला उनिहरुबिच काठमाडौ जाने सल्लाह भएको निशाकी नन्दले बताईन ।

न्वारनको भोलिपल्ट भने सबै जना भेला भएर खानापिन गर्दा निशाले पनि रक्सी खाएको र निकै मातेकोले ढोकामा ठोक्किए पछि आफुले चै बुहारी भएर यसरी जिउले नै नसहने गरि खाएर सबैको अगाडि मातेर यसरी नहिड्नु भनी गाली गरेको उनकी नन्दले बताईन । त्यो बेला निशा मातेको भएर आफुले नै ओछ्यानसम्म पुर्याएको उनका श्रीमान बताउँछन । त्यसको भोलिपल्ट बिहानै उनी हिडेको श्रीमानले बताए । त्यसरी माते पछि बहिनिले त्यति नै गाली गरेको बाकी अरु कसैले केही नभनेको निशाका श्रीमानले बताए ।

घरबाट हिडेको केही घण्टा पछि बुट्टाबारी भन्ने ठाउँमा निशाको काकिको घरमा गएर यहाबाट लगाएर गएको लुगा परिवर्तन गरि मोबाइलको सिम पनि अर्कै लिएर हिडेको भन्ने आफुहरुले बुझेको उनले बताए । निशा पहिले पनि यसरी हिडेर फेरि आएको तर भै सकेको घर ब्याबहार किन बिगार्नु भनेर आफुहरुले केही नभनी स्विकार गरेको उनिहरुको भनाई छ । तर अहिले पनि फेरि यसरी हिडेको उनिहरुले बताए । बुट्टाबारिमा केही सम्पर्क हुन सक्ने उनिहरुले बताए । तर आफुहरुलाई भने केही जानकारी नदिएको उनिहरुको भनाई छ । (भिडियो हेर्नुस)

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय