आइतबार , मंग्सिर १२, २०७८

बधाई छ !!! रमेश प्रसाई र नन्दा भर्खरै बने बाबा-आमा आयो यति धेरै सहयोग, (भिडियो सहित)

हाल सामाजिक संजाल मा अहिले नेपाल का चर्चित अर्थात सबैका मन मा बस्न सफल पब्लिक आवाज रमेस प्रसाईं को निकै नै चर्चा मा रहेका छन । उनि अहिले बच्चा का बाबा बने भन्दै निकै नै सामाजिक संजाल मा बधाई को ओईरो पनि दिएको हामिले देख्न सकिन्छ ।

तुरुन्तै हेर्नुहोस् रमेश प्रसाई र नन्दा शाही भर्खरै बाबा-आमा बन्न पाउदा आयो यति धेरै सहयोग रमेशले यस्तो भनेपछि, भिडियो सहित, रमेश प्रसाईकि श्रीमती नन्दा ब’च्चाको आमा बन्ने भएकी छिन। केही समय यत्रत’त्र सर्वत्र भएको नाम हो रमेश पसाई ।

सामाजिकसंजालमा सर्बाधिक हेरिने एक लोकप्रिय पात्रा हुन् रमेश प्रसाई। उनको बि चार नहेर्ने कमै छन नेपालमा।उनि सधै राम्रो बिचार र सबैको मनजित्ने काम गर्ने गर्दछन त्यसैको कारण पनि हुन सक्छ उनको च र्चा यो बेला विश्व भर रहेको छ। पब्लिक स्पिकर र

ला’इभ दोहोरीबाट पनि निकै चिनिएका थिए । गायिका अन्जु पन्त र उनको श्रीमान थिर कोइराला यतिबेला नन्दाको आश्रम पुगेर बधाई दिएका छन।केहि स्कुल झोला र आ’र्थिक रकमसमेत बोकेर पुगेकी अन्जु पन्तले उक्त ठाउँमा सहयोग हस्तान्तरण गरेकी हुन् भने अ न्जु

पनि नन्दा बच्चाको आमा बन्ने खबरले निकै खु’सिभएको समेत सुनाइन मिडियामा बोल्दै नन्दाले ल’जालु पाराले भ’निन समय अनुसारनै च’ल्नु पर्ने रैछ ब’च्चाको आमा बन्दै छु ढि’लो चा’डो सबैलाई थाह भै हाल्थ्यो । इ’न्द्रेणीमा दोहोरी खेलेपछि झन् रमेशको

च’र्चा उ’चाइमा पुगेको हो। उनि बोल्न मात्र हैन नि’कै राम्रो गाउन पनि सक्छन भनेर इन्द्रेणी बाटनैसबैलाई चि’नाए भने रमेशले आफैले गाएको गीत रिङ्गके बुङ्गके राँगो गीतले पनि सांगीतिक बजार त’ताएको थियो। रमेश र कल्पनाकोजोडीको बारेमा पनि निकै चर्चा

भएको थियो।अहिले रमेश प्रसाइको श्रीमती ग’र्भवती भएको ख’बर आए संगै गायिका अन्जु पन्त ब’धाइदिन पुगेकी छिन, गा’यिका अन्जु पन्त र उनको श्रीमान थिर कोइराला यतिबेला नन्दाको आश्रम पुगेर बधाई दिएका छन, केहि स्कुल झोला र आर्थिक रकम समेत

बोकेर पुगेकी अन्जु पन्तले उक्त ठाउँमा सहयोग हस्तान्तरण गरेकी हुन् भने अन्जु पनि नन्दा ब’च्चाको आमा बन्ने खबरले निकै खुसि भएको समेत सुनाइन। मिडियामा बोल्दै नन्दाले लजालु पाराले भनिन समय अनुसारनै चल्नु पर्ने रैछ बच्चाको आमा बन्दै छु, ढि’लो चाडो सबैलाई थाह भैहाल्थ्यो !

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय