आइतबार , मंग्सिर १२, २०७८

कठै ! हातमा पै’शाको मु’ ठ्ठी पारेर सहयोग गर्ने गिभिनाको रूवा, उने कथा-हेर्नुहोस ( भिडियो सहित)

गर्वको कुरा अहिलेका जल्दा-बल्दा सोसल मिडियाको टिकटक सा’माजिक सञ्जालमा सेवानै धर्म हो भन्ने मनकारी जो गरीब, दुःखी को साक्षात्कार भगवान भएर निकै भाइरल महान चेली जो हातमा मुठ्ठी पारेर द्ववांग हान्न लगाउदै सडक पेटीमा सुत्ने भोका, गरीब र असक्तलाई खुल्ला मनले सहयोग गर्ने मग’रजातिको महान छोरी(चेली) गिभिना मगर ।

टि’कटकमा धेरै किसिमका भिडियोहरु हेर्न सकिन्छ तर सोसल मि’डिया बाट पनि एक किसिमको सहयोग र सन्देश दिन सकिन्छ भन्ने एउटा उदाहरण हुन उनि ।

पोखरामा बसोबास गर्ने २४ वर्षिय गि’भिना पेशागत रूपमा उनि शिक्षिका पनि हुन। आफ्नो खाली रहेको समयमा उनले टि’कटकमा अरुले भन्दा भिन्नै किसिमको भिडियो बनाएर अप’लोड गर्ने गर्छिन। जुन भिडियोमा उनले सडकमा जिवन बिताइरहेका मानिसहरूलाई आर्थिक सहयोग देखि खाने कुरा तथा कपडाहरु दिएर सहयोग गर्दछिन्..

‌ यस्तै,,विगत १ (एक) वर्षदेखि पहिरोका कारण अवरु’द्ध रहेको सुलिचौर-अरेश-प्युठान सडकखण्ड पुन: सूचारु गराउन नेपाली सेना परि’चालित भएको छ ।

गर्वको कुरा अहिलेका जल्दा-बल्दा सोसल मिडि’याको टिकटक सा’माजिक सञ्जालमा सेवानै धर्म हो भन्ने मनकारी जो गरीब, दुःखी को साक्षात्कार भगवान भएर निकै भाइरल महान चेली जो हातमा मुठ्ठी पारेर द्ववांग हान्न लगाउदै सडक पेटीमा सुत्ने भोका, गरीब र असक्तलाई खुल्ला मनले सहयोग गर्ने मगरजातिको महान छोरी(चेली) गिभिना मगर ।

टिकटकमा धेरै कि’सिमका भिडियोहरु हेर्न सकिन्छ तर सोसल मिडिया बाट पनि एक किसिमको सहयो’ग र सन्देश दिन सकिन्छ भन्ने एउटा उदाहरण हुन उनि ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय, रोल्पा तथा सुनिल स्मृति गाँउपालिकाको पहलमा रोल्पा जिल्लामा तैनाथ नेपाली सेनाको श्री बटुकदल गणले कार्तिक ७ गतेदेखि दैनिक रुपमा ब्लाष्टर टोली प्रयोग गरि उक्त सडकखण्डमा रहेको अवरोध हटाउन ब्ला’ष्टिङ्ग कार्य गरिरहेको गरिरहेके छ । प’हिरो सहित आएको ठूलो ढुंगाले सो सडक खण्डको करीब २० मिटर भागमा अव’रोध सि’र्जना गरेको हुँदा उक्त प’हिरो तथा ढुं’गा हटाई पुर्ण रुपमा सडक सुचारु हुन थप केहि समय लाग्ने सेनाले जनाएको छ ।

भिडियो हेर्नुहोस्।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय