शनिबार , जेठ १४, २०७९

आहा ! भाइरल ७० बर्षिय बुढाले यसरि १६ बर्षिय पुजालाई जु,रुक्कै उचालेर फ,नफनि घुमाए (हेर्नुस् भिडियो ) ।

इलामको चुलाचुलि गाउपालिका वडा नं ३ स्थित एउटा एकदमै अ,चम्मको भाइरल जोडि बस्छन् ।जहाँ ७०बर्षिय बृ,द्धले १६ बर्षिय चेलिसग बिवाह गरे र यो जोडि बारम्बार भाइरल र सबैले रुचाएको जोडि बन्दै आएको छ।

७० बर्षिय बृ,द्ध भन्छन् कि आफुले पाचवटि बिहे गरेको तर सबै झु त्रेहरु थिए तर अहिलेको बुढि भने एकदम‌ै राम्रि भएको बताउछन् ।बिवाह भएको दुई बर्ष बितिरहदा सन्तानको लाभ किन भएन भन्ने प्रश्न गर्दै गर्दा प्रयाश जारि रहेको र सन्तान जन्माउन सकेन भनेत ना म,र्द हुने भन्दै रेला ठट्टासमेत गर्न पछिल्लो भिडियोमा भ्याएका थिए।

पछिल्लो समय यी माथिका कुराहरु उपर प्रतिक्रिया दिएको सो भाइरल जोडिको अहिले भने घर बन्ने भएको छ ।बिदेशमा रहेका अभियान्ता र सरकारले सहयोग गरेको थोरै रकम समेटि करिब ६ लाख पैसा जुटेसगै घर बन्ने भएको हो ।पहिले पनि घर बनाइदिने भन्दै थुप्रै युटुबर र समाजसेविले नभनेका भने हैनन् तर अहिले भने कामनै सुरु भैसकेको छ ।

त्यहि परिपेक्षमा अहिले भाइरल ७० बर्षिय बुढाले आफ्नि १६ बर्षिय श्रिमतिलाई जु,रुक्कै उचालेर फ,नफनी घुमाएको भिडियो सामाजिक संजालभरि एकदमै रो,चक ढंगबाट भाइरल छ ।

थप भिडियो हेर्नुहोस् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय