शनिबार , कार्तिक ६, २०७८

रमेश र नन्दा माता पिता बन्दै,डाक्टरले मिति दिइसक्यो (भिडियो हेर्नुस्)

निकै शक्तिशाली वक्ता र सहयोगी भावना भएका रमेश प्रसाईंले नन्दासंगा विवाह गरेको लगभग १० महिना भएको छ ।उनीहरुले निकै धुमधामसंग विवाह गरेर आफ्नो माया लाई दिगो रुप दिएका थिए ।उनीहरुको जोडी देख्दा सम्पूर्ण नेपालीहरु निकै खुशी देखिएका छन् ।रमेशको स हारा बन्दै आएकी नन्दा निकै बुझकी छिन् ।

उनको अनुसार विवाह गरेपछि अहिले सम्म कुनै किसिमको झ गडा उनीहरू बीच भएको छैन ।रमेश र नन्दा लाई संगै देख्दा अझैपनी मान्छेले भर्खरै माया गास्दै गरेको जोडी जस्तो देख्ने गरेका छन् ।रमेश र नन्दा अहिले माता पिता बन्न लागेका छन् ।

उनीहरूको मायामा अब नयाँ सदस्यको आगमन हुँदै छ ।उनीहरू अहिले एकाअर्का लाई यसैको माया र सद्भाव बाड्नमा बेस्त छन् ।नन्दा आफुले रमेश जस्तो श्रीमान पाउँदा निकै हर्षीत भएको बताउछिन् ।

यसरी अहिले यो जोडीको माया गाढा हुने क्रम जारी छ।उनीहरूलाई हुन गइ रहेको सन्तान लाभको हामी पनि शुभकामना दिन चाहान्छौं ।

भिडियो हेर्नुस् :-

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय