शनिबार , कार्तिक ६, २०७८

भा,इरल ७० ब,र्षिय बुढा र १६ ब,र्षिय बु,ढिले घोर्ले छो,रो जन्माउदै ( पुरा भिडियो हेर्नुस् )

इलामको चुला,चुलि गाउपालिका वडा नं ३ स्थित एउटा एकदमै अचम्मको भा,इरल जोडि बस्छन् । जहाँ ७० बर्षिय बृद्धले १६ बर्षिय चे,लिसग बिवाह गरे र यो जोडि बारम्बार भा,इरल र सबैले रुचाएको जोडि बन्दै आएको छ।

७० बर्षिय बृद्ध भन्छन् कि आफुले पाँचवटि बि,हे गरेको तर सबै झुत्रेहरु थिए तर अहिलेकप बुढि भने एकद‌मै राम्रि भएको बताउछन् । बि,वाह भएको दुई बर्ष बितिरहदा सन्तानको ला भ किन भएन भन्ने प्रश्न गर्दै गर्दा प्रयास जारि रहेको र सन्तान जन्माउन सकेन भनेत ना’,मर्द हुने भन्दै रेला ठट्टासमेत गरे बुढाले ।

छोराछोरी अवस्य पनि जन्माउने बताउँछन् उनिहरु। त्यसैगरि बृद्ध श्रिमानलाई छोडेर कतै अन्यत्र जाने त हैनन १६ बर्षिय श्रीमती भन्ने प्रश्नमा बुढा ठट्टा गर्दै भन्छन् कि यत्रो भा,इरल भैसक्यो हैरौ कोसग कसरी कस्ले लग्दोरछ,लगोभने डे’,न्जर हुन्छ बताउछन्

पुरा भिडियो हेर्नुस्

गुल्मी : बिनिता कुमाल आजभोली विभिन्न माध्यम बाट दिनानुदिन भाईरल भईरहेकी एक होनहार नानी हुन । उनको अभिनय रहेको गीत बन्दै छ । गीत बनाउने क्रममा उनी धरधरी रु दै सारा नेपालिलाई स्तब्ध नै बनाईन । अहिले उनका बुबा नेपाल आउने कुरा चलिरहेको छ । अबको दुई तीन महिनामा सबै कागजात मिलाएर आउन आटेको समेत बताए। बुबासग बोल्दा एकोहोरिएर हेरिरहिन नानिले ।

बिनिता कुमाल उनको दाइ र हजुर बुबा काठमान्डौ जादै छन। उनको बाबाले काठमान्डौ आउ भनेपछि जान लागेकी बिनिता निकै खुसी देखिएकी छन। गुल्मी जिल्लाको इस्मा गाउपालिका ,साउदिमा भोजराज कुमाल करिब आठ महिनाबाट जीवन बेथित गरिरहेका छन् ।काम गर्ने क्रममा मेसिनमा दुबै खुट्टा परेपछि उहाले दुबै खुट्टाहरुमा एकदमै ठुलाठुला घा उहरु लागे र एउटा त पुरै निष्क्रिय अवस्थामा छ ।उनी अस्पतालबाच न्सेकीएर छिटै घर फर्कने भएका छन।

उक्त कुराकानी पश्चात् पुर्णत मिडिया बिनिताको घरमा पुग्दै गर्दा बिनितालाई आफुसगै राख्ने ,राम्रो शिक्षा दीक्षा दिने र ठुलि मान्छे बनाउने धेरै मान्छेको चाहा भएको र गुल्मि छोडेर बिनितालाइ अन्यत्र जान दिने हो या हैन भन्दै गर्दा आफू घर छोडेर नजाने र बिनितालाई आफुसगै राख्ने र कतै पनि जान नदिने परिवारको निर्णय थियो।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय