शनिबार , कार्तिक ६, २०७८

काठमाण्डौ पुगेकी बिनिता मोडललाई देखेर आफ्नै आमाको याद आयो भन्दै यसरी रु,न थालिन् भिडियो सहित ।

केहीदिन अघिमात्र बुवा विदेशमै भएको बेला आमाले पनि एकाएक छो,डेर जाँदा सबै को प्यारी बन्न पुगेकी बिनिता कुमाल यतिखेर काठमाडौंमा छिन् उनी काठमाडौंमा हुँदा एउटा रो,चक र सबैको मन छुने दृ,ष्य देखिएको छ ।

बिनितालाई एउटा म्युजिक भिडियोमा छायांकन गर्नको लागि काठमाडौंमा लगिएको थियो त्यहीबेला उक्त म्युजिक भिडियोमा बिनिताको आमाको रोल खेलिरहेकी चर्चित मोडल सरस्वती फुयाललाई देख्दा binita सुु,टीङ्ग गरिरहेको अवस्थामा नै ध,रधरी

रु,न थालेकी छन् उनलाई यसरी किन रुन लागेको नानो भनेर सोध्दा उनले मोडल सरस्वतीलाई देख्दा साच्चिकै आफ्नै आमाको याद आयो भनेर धु,रुधुरु रुन थालिन् यो दृ,श्य देख्दा त्यस स्थानमा रहेका अन्य मानिसहरूको आँखामा समेत आशु टपकिन थालेको थियो यसो त भन्नुपर्दा अहिले बिनितालाई नचिन्ने सायदै कम

होलान् उनलाई केही दिन अघिमात्रै उनको आमाले बि,जोग अ,वस्थमा छो,डेर गएकी थिइन् भने उनको बुवा विदेशमा छन् र उनको बुवाको त्यहीँ सडक दु,र्घटनामा परी खु,ट्टा समेत गु,माएका छन् यता बिनिता भने आफ्नो आमाले पनि आफूलाई छो,डेर गएको र बिदेशमै बुवाले पनि खु,ट्टा गु,माउनु परेकोले उनी निकै चि,न्तित

छन् र बा,रम्बार आफ्नो बुबालाई फोन समेत गरेर बुवा छिटो नेपाल फर्किनु भनिरहेकी छन् तर उनको बुबाको भने अहिले उतै उपचार भइरहेको छ बाकि पुरा जानकारीको लागि यो भिडियो हेरेर समचार शेर गर्नु होला ।

भिडियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय