आइतबार , माघ ९, २०७८

प्रेमिकाले प्रेमिकाे लि”ङ्ग का”टनुकाे का’रण बल्ल खुल्याे के भयो यस्तो, (भिडियो सहित)

तुरुन्तै हेर्नुहोस्

प्रेमिकाले प्रेमिकाे लि”ङ्ग का”टनुकाे का’रण बल्ल खुल्याे के भयो यस्तो, भिडियो सहित, केहीदिन अघि मात्रै एउटा समाचार बाहिरिएको थियो जसमा प्रेमिकाले नै आफ्नै प्रेमीलाई होटल मा बोलाएर लि,ङ्ग का,टिदिएको थियो त्यही विषयमा अहिले आखिर यस्तो घ,टना किन भएको थियो भन्ने कुरा खुल्नमा आएको छ जसको हामीले समाचारको अन्तमा भिडियो समेत प्रस्तुत गरेका छौँ समाचार पढिसकेपछि अन्तमा भिडियो हेर्नुहोला ।

मोरङको विराटनगर महानगरपालिकामा एक यु,वतीले प्रे,मीको लि,ङ्ग का,टिदिएकी छन् । सुनसरीको बर्जु गाउँपालिका–२ घर भइ वि,राटनगरमा डेरा गरी बस्दै आएकी २८ वर्षीया युवतीले २७ वर्षीय प्रेमीको लि,ङ्ग का,टिदिएकी हुन् । विराटनगर–१५ रानीस्थित होटल मकालुमा भेट्न बो,लाएर लि”ङ्ग यु,वतीले कै’चीले आफ्नै प्रेमीको लि,ङ्ग का,टि,दिएको प्र,हरी स्रोतले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार होटलमा

लगेर जबरज”स्ती क”रणी गर्न खोजिएको भन्दै ती यु,वतीले प्रेमीको लि,ङ्ग छे,दन गरिदिएकी हुन् । कामको सिलसिलामा विराटनगर आएकी ती यु,वतीले प्रे,मीको आगामी २०७८ मङ्सिरमा अर्कै के,टीसँग विवाह हुने थाहा पाएपछि गत साउन २७ गते मकालु होटलमा भे,ट्न बोलाएकी थिइन् । होटलअगाडि भेट भएपछि प्रेमीले होटलको कोठामा ल,गेर ज,बरज,स्ती क,रणी गर्न खोजेको भन्दै ती यु,वतीले कैँ,चीले लि,ङ्ग का,टिदिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यसपछि घा,इते भएका ती पुरुषको विराटनगरस्थित नोबेल अस्पतालमा १० टाँका लगाएपछि लि”ङ्ग जोडिएको छ । यता प्रे,मिकाले भने ती पुरुष विरु,द्ध इलाका प्रहरी कार्यालय रानी विराटनगरमा जाहेरी दर्ता गराएकी थिइन् । तल राखिएको भिडियो हेर्नुहोस

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय