शनिबार , जेठ १४, २०७९

केटा केटाले बिहे गरेको यो जोडीले आफूलाई छुट्याउने लाई च्या,लेन्ज दिँदै यसरी काठमाण्डौ छो,ड्दै भिडियो सहित ।

केटा केटाले बिहे गरेको यो जोडीले आफूलाई छुट्याउने लाई च्या,लेन्ज दिँदै यसरी काठमाण्डौ छो,ड्दै भिडियो सहित ।

केही दिनअघि मात्रै एउटा समाचार निकै भाईरल बनेको थियो सुन्दा अचम्म लाग्ने यो समाचार धेरैलाई प,त्याउन समेत गा,ह्रो हुन्छ तर यो कुनै फ्या,क नभएर वास्तविक हो केही दिन पहिले काठमाडौंमै दुईवटा केटा केटा बिच बिहे भएको थियो र उनीहरूको यो जोडी निकै भाइरल समेत बनेको थियो !

अहिले धेरैलाई यस विषयमा अ,चम्म लाग्छ आखिर केटा केटाले कसरी बिहे गर्न सक्छन् त तर यहाँ यस्तै भएको छ उनीहरुले यसरी बिहे गर्दा उनको परिवारले समेत उनीहरुलाई साथ दिएको थियो जुन दृ,श्य भिडियोमा समेत देखाइएको छ यही विषयमा अहिले यो रो,चक जोडीको interview लिन times khabar नेपालका पत्रकार himesh पनि त्यही पुगेका छन् र उनले त्यो जोडीसँग

केही रमाइलो कुराकानी समेत गरेका छन् जसमा यी जोडीले आफूहरुले साँचो माया गरेको र जुनिजुनी पनि एकअर्कासँग न,छुटिने समेत बताएका छन् र अब उनी केही दिनमा नै काठमाडौँ छो,ड्ने समेत उनले बताएका छन् पुरा जानकारीको लागि यो भिडियो हेर्नु होला र समाचारलाई शेर गर्नु होला । HBB

भिडियो हेर्नुहोस ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय