शनिबार २४ मंसिर २०७९

बलिउड उद्योगमा एक यस्तो अभिनेत्री छिन्, जसलाई ड्रामा क्वीनको नामले चिनिन्छ । ठिकै छ, हामीले को बारे कुरा गर्दैछौं भनेर तपाईंले अनुमान लगाउनु भएको छ। तसर्थ, हामी अभिनेत्री राखी सावन्तको बारेमा कुरा गर्दैछौं। नायिका आफ्नो आक्रोशपूर्ण अभिव्यक्तिका कारण बारम्बार चर्चामा आउने गर्छिन् ।

जसका कारण फ्यानहरुले उनको नाम ड्रामा क्वीन राखेका छन् । नायिका फेरि एकपटक चर्चामा आएकी छिन् । यसपटक उनी हेडलाइनमा आउनुको पछाडि एउटा खास कारण छ, थाहा पाउँदा छक्क पर्नुहुनेछ । अभिनेत्री बन्नुअघि राखीले पनि एउटा यस्तो काम गरिसकेकी छिन्, जसको बारेमा सुनेर सबै छक्क पर्छन् । अभिनेत्री सामाजिक सञ्जालमा धेरै सक्रिय छिन्।

उनी हरेक दिन कुनै न कुनै राम्रो पोस्ट सेयर गरिरहेकी छिन्। जसलाई फ्यानहरुले पनि निकै रुचाएका छन् । उनको पोष्टमा फ्यानहरुले लाइक र कमेन्ट गरिरहेका छन् । हालै उनले गरेको खुलासाको निकै चर्चा भएको छ । वास्तवमा, अभिनेत्री आफैंले यो खुलासा गरिन् कि धेरै पहिले मात्र ५० रुपैयाँमा काम गरेको बताइन्। उनले मुकेश अम्बानीका भाइ अनिल अम्बानीको विवाहमा ५० रुपैयाँमा खाना खुवाउने काम गरेकि थिईन् ।

पैसाको अभावमा उनले यस्तो गरेको जनाएकी छिन् । त्यतिबेला अभिनेत्रीसँग न काम थियो न पैसा । त्यही भएर उनले यस्तो गरेकि हुन् । अनिल अम्बानीको विवाहमा धेरै ठूला अभिनेत्री पुगेका थिए भने राखी खाना दिन वेटरका रुपमा पुगिन् । तर अहिले राखी सावन्त ब्राण्ड बनेकी छिन् । उनले बलिउड उद्योगका धेरै ठूला फिल्ममा काम गरिसकेका छन् । उनको अभिनयलाई फ्यानहरुले निकै रुचाएका छन् । नायिकाको फ्यान फलोइङ निकै उच्च छ ।


Last Updated on: September 4th, 2022 at 1:31 pm
२७६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया