बिहिबार , अषोज ७, २०७८

टीका सानुको अहिले यस्तो छ अवस्था ,रु दै यसरि आइन मिडियामा (हेर्नुस् भिडियो )

टीका सानू एक बिशिस्ट लोक गायिका सगै उदाउदै गएकि कलाकार ,उनको चर्चा पछिल्लो समय इन्द्रेणिबाट निकै नै चुललिएको थियो साथै बेलाबेला सहयोग गरिरहने उनी कहिले अनिता खड्कालाई सहयोग गर्न पुग्छिन् त कहिले बि रामि निशालाई भेट्न अस्पताल ।अरुको दु ख बिल्कुलै देख्न नसक्ने उनी मिडियामा छाइनै रहन्छिन्।

यशै बिच `बुहारि ४´ नामक मिउजिक भिडियोमा अभिनय गर्ने क्रममा टीका सानुको दुइवटा रुप देखाउदै गर्दा गितको मागसगै उनलाई यसरी श्रिङ्गार गरिएको हो ।टीका सानू र सो मिउजिक भिडियोको निर्माता तथा निर्देशक एवम् चर्चित लोकगायक मानसिङ खड्का र अन्य कलाकारहरुको उक्त गितमा अभिनय साथै स्वर रहेको छ ।

हिजै उक्त मिउजिक भिडियो रिलिज गर्ने क्रममा थियो तर टीका सानुको सुटिङकै क्रममा उनको खुट्टाको यो हाल भयो ।उनी आफ्नो फेसबुकमा लेख्छिन् ` (2078-03-30)
जिन्दगी मा सोचेका कुरा भन्दा धेरै त नसोचेका कुरा हरु हुदा रैछन आज को सुटिङ सकिनै लाग्दा सामान्य हिन्दाहिन्दै लडेर खुट्टा को यो हाल भयो । मैले (2078-04-06 ) सम्म को काम लियको थिय भर दियको थिय तर अब म चाडै काम गर्न सक्छु जस्तो लागेको छैन, डक्टर ले 2/3 हप्ता लाग्छ भन्नुभयको छ। मेरो स्वास्थ को कारन यहाँ हरु मा पर्न जाने नोक्सानी को लागि क्षेमा चाहान्छु अब म केही समय रेस्ट मै हुनेछु धन्यवाद ।´

अहिले भने टीका सानू को त्यो `बुहारि -४ ´ को अपार सफलता पछि उनी मिडियामा आएकि छिन् ।खुसि को क्षण भएको तर खुसि मनाउन नपाएको भन्दै टीका सानू भा वुक पनि भइन् ।अस्पतालको बेडमा नै उनको उपचार भैरहेको छ र उनको खुट्टामा चो ट भएपनि अहिले भने उनिलाई त्यति धेरै गाह्राे भने भएको छैन् ।

हेर्नुस् उक्त भिडियो सामाग्री

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय