शनिबार , अषोज ९, २०७८

साना बच्चा छो’डेर आमा पो’इल गए पछी छोरा-छोरीको वि चल्ली श्रीमान भए पा’गल ( भि डियो सहित )

श्रीमान नेपाल घरमै हुदै गर्दा श्रीमती भने दुई सन्तान लाई छोडेर अन्यत्र पुरुष सग पो इला भागिन् । यता स”साना छोरा_छोरीको पुरै बि चल्लि नै भएको छ ।आमाको काखमा ल डिबु ढि गर्ने उमेरमा आमा नै नहुदा अहिले यो परिवार हद सम्मको पि डा बाट गु’ज्रिरहेको छ ।

शिव परियार अहिले ३८ बर्षका भए । उनले मा नसिक सन्तुलन गु माएको ओ खति सेवन गर्दैछन् ।ओखति खाएनन् भने पा ग ल शरि भएर गाउँ डुल्छन् र आफुले के गर्दैछु सम्म पनि आफु लाई हो सै नहुने उनी बताउँछन् । त्यहि मौ का छो पेर आफ्नि श्रीमतिले छोरा-छोरी छो डेर हिडेपछि यो परिवार पुर्णत बि चल्लीमा परेको छ ।

निश्चय पनि श्रिमतिले छो ड्नु आफ्नै बा ध्यता अथवा कसैको ब हकाव थियो होला तर यो परिवारको आर्थिक अभा व ,श्रीमानको यस्तो हरि बि जोक अनि स-साना नानिले आफ्नि आमा गु माउदै गरेको दृश्य देख्दै गर्दा कस्को मन रु दै न होलार ।६५ बर्षिय बृद्ध आमा अहिले पनि बुहारिको बाटो हेरिरहेकि छिन् अनि यता श्रीमान पनि छोरा-छोरीको बि चल्लि आफुले हेर्न नसक्ने र श्रीमति फेरि आए आफुले स्विकार्ने बताउँछन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय