शनिबार २४ मंसिर २०७९

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको भिआइपी कक्षबाट शुक्रबार भगाइएका ठगी मुद्दाका फरार अभियुक्त रिजवान आलम नक्सालको मेरियट होटलबाट पक्राउ परेका छन्। दुबईबाट आएका आलमलाई मुस्लिम आयोगका अध्यक्ष समिम मियाँ अन्सारीले विमानस्थलको भिआइपी कक्षको दुरुपयोग गरी भगाएका थिए।

काठमाडौं उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयको टोलीले आलमलाई शुक्रबार राती मेरियटबाट पक्राउ गरेको हो। विमानस्थल प्रहरीको पत्रका आधारमा उनलाई पक्राउ गरी विमानस्थलमै बुझाइएको अपराध अनुसन्धान कार्यालयका प्रवक्ता एसपी कृष्ण कोइरालाले बताए। रिजवानलाई गौशाला वृत्तको हिरासतमा राखिएको छ।

रिजवानलाई मुस्लिम आयोगका अध्यक्ष अन्सारीले आफ्नै गाडीमा राखेर त्यहाँबाट मेरियट होटल लगेका थिए। अध्यागमनले अराइभलको अनुमति नदिँदै पासपोर्ट त्यही छाडेर भगाइएको थियो। अध्यागमनको सिष्टममा उनी कालोसूचीमा परेको खुलेपछि उपस्थित गराउन पत्राचार भएलगत्तै भिआइपी कक्षबाट अन्सारीले रिजवानले लिएर निस्किएका थिए।

अन्सारीले भने आफूले रिजवानलाई नचिन्ने दाबी गरेका छन्। जबकी उनीसँगै भएको अवस्थामा प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको हो। मुस्लिम आयोगकै निमन्त्रणमा युएईबाट आएका चार व्यक्तिसँगै मिलाएर भिआइपी कक्षमार्फत फरार अभियुक्तलाई योजनाबद्ध रुपमा भगाइएको प्रहरी दाबी छ। घटनाको विषयमा विमानस्थल नागरिक उड्डयन कार्यालयले पनि छानबिन गरिरहेको छ।


Last Updated on: September 3rd, 2022 at 11:41 am
३१७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया