शनिबार , अषोज ९, २०७८

रमेश प्रसाई की श्री’म’ती नन्दाले भनिन छोरा भन्दा छोरी मन पर्छ भन्दै ह’साईन टिका लाई : भिडियो सहित

रमेश प्रसाई की श्री’म’ती नन्दाले भनिन छोरा भन्दा छोरी मन पर्छ भन्दै ह’साईन टिका लाई : भिडियो सहित, आज भोली चर्चा को शिखरमा पुगेकी गायिका टीका सानु बिशेष गरेर ईन्द्रेणी कार्यक्रम बाट निकै च’र्चामा आ’एकी हुन । उनलाई दोहोरीकी अ’ब्बल गायिका पनी मानिन्छ।लाइभ दोहोरीकी रानी भनेर चिनिने टीका सानूको व्य क्तिगत जीवन भने निकै क हा ली लाग्दो नै छ । दाङ तुलसीपु’रमा जन्मेका उनी घरको ४ दिदिबहिनी मध्य माइँली हुन् । पारिवारिक अवस्था अत्यन्तै ना जुक भएको का’रणले

आफूले सोचे जस्तो स फलता पाउन नसकेको पनि बताउँछिन् २०६८ सालमा सं गी’तमै लाग्छु भनेर तुलसीपुर देखि काठमाडौं छिरेकी सानूको घर परिवारको अ’वस्था निकै नाजुक रहेको बताउँछिन् । त्यस्तै जनताको आवाज दिनदुखीको सहारा लोकप्रिय कार्यक्रम इन्द्रेणी कहिले स्टुडियो बाट कहिले देशको विभिन्न ठाउँबाट त कहिले प्रदेश बाट प्रसारण हुने एक मात्र कार्यक्रम हो । मनोरंजन को साथ साथमा विभिन्न समाजसेवा गर्दै आइरहेको इन्द्रेणी टिम

देश-विदेश मा छरिएर रहेका सम्पूर्ण नेपालि हरु को मन मुटुमा बस्न सफल भएको छ । खास गरि प्रदेश मा र हनुहुने दाजु-भाई दिदि बहिनि हरुको मन जित्न स’फल एक लोकप्रिय कार्यक्रम हो । विभिन्न समाजसेवा को साथ लिएर इन्द्रेणी टिमले धेरै गरिब दि’नदुखीहरुको लागि सहयोग सं कलन अभियान पनि सञ्चालन गर्दै आएका छन् । यसै बिच इन्द्रेणी कार्यक्रम बाटै चर्चामा आएका जोडी भन्दापनी फरक न पर्दा नन्दा र रमेश प्रसाईको जोडिलाई नन्दा सिंहले अ ना थ बालबालिकालाई हेर्दै

आएकि छिन् । उनको बिवाह रमेश प्रसाईसग भए पनि उनले आफ्नो कर्मलाई भने छाडिनन् र अ’नाथलय चलाय मान नै राखिरहिन,सलाम छ नन्दा । एक संचारकर्मिको प्रश्न उपर जवाफ दिदै आफू आमा र रमेश प्रसाईं बुवा बन्न लागेको कुरालाई नन्दाले स्वि कार गरेकि थिइन् ,त्यो सन्दर्भ अन्जु पन्त र थिर कोइराला नन्दाको आश्रममा जादा भएको थियो।बि’वाह पश्चात् आमा बुवा हुनु स्व भाविक हो,

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय