शुक्रबार , अषोज ८, २०७८

दिदीको भत्कि’एको घर बनाउनु गएको भाइलाई बन्च’रोले हा’नेर यस्तो गरे(भि’डियो सहित् हे’र्नुहोस् )

प्युठान जिल्लाको पुठान नगरपालिका १० को नेपाने – यो ठाउमा एउटा निकै दु’:खद घटना घटे’,को छ ।
अत्यन्तै डर,’लाग्दो दुख दाई घ’,टना बाहि,’रियको छ । आफ्नै दिदीको भातियको गोठ बनाई दिनको लागि भनेर २४ बर्सिय हेमन्त पुन मगरलाई धारि’,लो हति,’यार बन्च,’रो प्र’हार गरेर टाउ’,कोनै फुटा’,ईयको र भिभिन्न हात ह,’तियर प्र्योग गरी बिभ’,त्स तरिकाले शरीरअका भिभिन्न ठाउमा छि’या ‘छि’य हुने गरी हानेर बिच गाउमा फा’लियको अवस्थामा उन्को श’,रीर फे,’ला परेको छ ।

यती मात्र नभयर उनी सङ्गै रहेका उन्का साथी सुरेस मगर लैइ म’,रणा सन्न हुने गरी कु’ट पि,ट गरी म्र्यो’ भनेर फालेर बेहो,’सी अवस्था,’मा फालेका छन । हेर्नु’,होस् भि’डियो जस्ताको तस्तै भिडियो पुरा हेरी सके पछी आफ्नो पर्तिकुर्या तल कमेन्ट बक्समा लेखी दिनुहोला । दिदीको भत्किएको घर बनाउनु गएको भाइलाई ब,’न्चरोले हानेर यस्तो गरे, हामीले यो समा’,चार तल राखियको क्लासिक नेपाली यु’टुब च्या,’नल बाट राखि,’यको हो ।

यो पनि पढ्नुहोस् : असार १७ देखि आन्तरिक उडान खुला, ५० प्रतिशत सम्म मात्र यात्रु राख्न पाइने

कोरोना कहरको दोस्रो लहर संगै प्रवाहित भएका आन्तरिक हवाइ उडान असार १७ गते’,देखि संचालन हुने भएको छ ।
प्रवाहित भएका आन्तरिक हवाइ उडान असार १७ गते,’देखि यात्रु क्षमता ५० प्रति,’शतले नबढ्ने गरी संचालन हुने संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्ड,’यन मन्त्रा,’लयले जनाएको छ।

बुधवार नेपाल नाग’रिक उड्डयन प्राधिक’,रणलाई विभिन्न वायुसेवा कम्पनी’,हरुलाई दुईतर्फी उडान स्वीकृति प्रदान गर्ने विष,’यमा पत्रा’,चार गरेर यस्तो जानकारी गराएको प्राधि’,करणका प्रवक्ता राजकुमार छेत्रीले जानकारी दिए।

तर, उडानका लागि खुला गरिएका गन्तव्य,’हरुको विवरण भने स्वास्थ्य तथा जनस’,ङ्ख्या मन्त्रा’,लयको प्राप्त भएपछि पत्राचार गरिने जनाइएको छ। सोमवार मन्त्रिप,’रिषद्को बैठकले आन्तरिक उडान सञ्चा’,लनको व्यवस्था मिलाउने जि’म्मेवारी संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्राल,’यलाई दिएको थियो।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय