बिहिबार , अषोज ७, २०७८

सोमबार देखि कतार र साउदीको उडान सहित ८ अन्तराष्ट्रिय उडान हुने (तालिका हेर्नुहोस्)

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय एयरपोर्टले आज 21 जुनको लागि उडान तालिका घोषणा गरेको छ।अन्तर्राष्ट्रिय उडानहरू हाल कोरोना महामारीको कारण बन्द गरिएका छन्। अब अन्तर्राष्ट्रिय उडानहरूमा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय एयरपोर्टले नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणको अनुमति लिएर संचालन गर्दछ।

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय एयरपोर्टले दिएको उडान जानकारीका अनुसार भोलीको उडान तालिका तल दिइएको छ, तल हेर्नुहोस्।

Tribhuvan International Airport has announced the flight schedule for today , 21st of June.International flights are currently closed due to the Corona epidemic. Now on international flights Tribhuvan International Airport operates with the permission of the Civil Aviation Authority of Nepal.

According to the flight information given by Tribhuvan International Airport, tomorrow’s flight schedule is as follows, see below.

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय