शुक्रबार , अषोज ८, २०७८

फुपुको छोराले मामाको छोरीलाई,७ महिना’को ब”च्चा (भिडियो हेर्नुस)

बर्दियाको सदरमुकाम गुलरिया’मा आफ्नै फुपुको छोराले, दाईले आफ्नै बहिनीको क”रणि गरेका छन् । १४ बर्षिया ति बा”लिकाले आफुलाई रातिको समयमा कर”णि गरिएको बताएकी छिन । घरमा च”र्पि नभ’एको र नजिकैको जंग’लमा दि’सा ग’र्न जादा घ”टना घ”टेको उनि सुना’उँ’छिन् । क’रिब ७ महिना अगाडि मं’सिरको महिना’मा घ’टना घ’टेको थियो तर त्यस बेला ति बालि”काले आफ्नो घरपरिवार लाई बता’एकि थि’ईनन् ।

बुवा आमालाई भने पछि तलाई मा”रि दिन्छु भन्दै ति १७ बर्षिय दाईले आफुलाई धम्का’एको ति बा”लिका बताउँ”छिन् । बैशाखको महि”नामा छोरी’को पे’ट ब’ढेको देखेपछि परिवारले सोधपुछ गर्दा यो कुरा खु’ल्न आएको हो । बैशाख १३ गते नै परिवारले जिल्ला प्र’हरी कार्यालय गई कि’टानि जाहे’री दिएको तर त्यसै दिन देखि बाट त्यो क”रणी गर्ने १७ बर्षिय फ’रार भएको बलि’काको आमाबुवा तथा स्थानियहरु बता’उँछन् ।

भर्खरै १४ बर्ष पुगेकी छोरी’को य’स्तो अव”स्था देखेपछि यति खेर पि’डित परिवार नि’कै नै दु’खी देखि’एको छ । उनिहरुले प्र’हरीले खो’जी गरी”रहेको भन्ने तर प्र”काउ गर्न नसकेर झ’लाई’रहेको बताएका छन । मा’त्र १४ बर्षिया नानीको भ’बिष्य अन्यो’लमा भएको छ । बच्चा ७ महिनाको भई”सकेको का”रणले फा’ल्न नमि’ल्ने, जन्मा”उनै पर्ने देखिएको छ ।

हे’र्नुस हेल्लो टिकापुर टिभिका पत्र’कार अंकित उप्रेतीले पि”डित बा”लिका सं’ग गर्नु”भएको कुरा”कानी । हेर्नुस भिडियो-

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय