बिहिबार , भाद्र ३१, २०७८

मलाई सहयोग गरि बचाउनुस् म बाच्न चाहान्छु (सेयर गरेर सहयोग गर्नुहोला)

भक्तपुरको पनौतिमा एउटा घरभित्र यसरी अलपत्र अवस्थामा यसरी एक अँध्यारो कोठाभित्र लम्पसार परेर बसेका यिनि हुन् रामसुन्दर लिङ्देल । बिक्रम भनेर चिनिने यिनी लगभक एक बर्ष जति भयो यसरी लम्पसार भएको बिस्तारामै थन्किएको । फोनमा परेको मायापिरतिले एउटा छुट्टै दाम्पत्य जीवन बनाएको यो परिवार अहिले भने तहसनहस नै भएको छ । उमेरको हिसाबमा एकदमै कलिला मात्रै २३ बर्षका बिक्रिमलाई खुट्टामा क्यान्सर भएसगै यसरी खुट्टाको आकार नै एकदमै भ’यानक देखिन्छ जुन देख्दा मात्रै पनि जो कोहि बिचलित हुनु स्वभाविक हो ।

बिक्रम २३ बरेषका अनि श्रीमती २० बर्षकि ,करिब तीन बर्ष बसेको गहिरो प्रेम पश्चात् मात्रै बिवाहमा परिणत भएको उक्त परिवारको एक छोरी समेत छ ।आफ्नो न्यून आयस्रोत लगभक शून्य बराबरनै भइरहदा आफुलाइ मनलागेको खानेकुरा त खान नपाई रहदा झन उपचारको बारे त कसरी सोच्न सक्दा हुन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय