शनिबार २४ मंसिर २०७९

श्रीमानले छाडेपछि यस्तो काम गरेर महिनामै ४ लाख बन्दा बढि कमाउछिन् कबिताले (भिडियो हेर्नुस्)

भनिन्छ मेहनत गरेपछि सफलताको फल अबस्य पाइन्छ । हो तेस्तै मेहनत गरेर र सानै उमेर अर्थात १४ वर्षको उमेरमा बिहे गरेकी भोजुपरकी २९ वर्षिय कविता विष्ट मेहनत गरेर अहिले करोडौंको होटल संचालन गरेर बस्दै छन।

१७ वर्षमा छोरी जन्माएकी श्रीमानको या“ तना ले गर्दा उनले श्रीमान संग डि“ बो` । र्स मागरे अहिले एकल महिला हुन उनी उनले कहिले हिम्मत हार्ने काम गरिन् । तेसैको फल पाएकि छन ।**भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**

उनले बताउछन महिना ३ लाख देखि ४ लाख सम्म महिनाको कमाउने बताउछीन ।छोरी पाएकै निउमा श्रीमानले कु“ ट्ने जस्ता कार्य गर्थे ,पछिल्लो समय टि`कटकमा पनि निकै सक्रिय छन कविता । हेनुस् बाँकि तलकाे भिडियाे रिपोर्ट:-


Last Updated on: August 19th, 2022 at 8:59 am
११४८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया