सोमबार , असार २०, २०७९

इन्डियन आइडलका जर्ज अनु मलिककी छोरीको सौन्दर्यको अगाडि ऐश्वर्या राय पनि फिका, हेरौ केही तस्बिरमा ।

बलिउड उद्योगका चर्चित संगीतकार अनु मलिकलाई कुनै पनि पहिचानमा चासो छैन । यी दिग्गजले ९० को दशकमा हिन्दी सिनेमालाई धेरै यादगार र ऐतिहासिक गीतहरू दिएका छन्।

जे होस्, आजको यस लेखमा हामी अनु मलिकको बारेमा होइन, उनकी छोरीको बारेमा जान्नछौँ। अनुका दुई छोरी अदा मलिक र अनमोल मलिक छन् । तर यस लेखमा हामी अदाको बारे जान्नेछौ । वास्तवमा, अदा अझै बलिउडबाट टाढा छिन्, यद्यपि उनले सुन्दरताको मामिलामा ठूला अभिनेत्रीहरूलाई पछि पार्छिन्।

अनु मलिककी छोरीको नाम अदा मलिक हो, उनको जन्म सन् १९९५ मा भएको थियो । उनको परिवारका सबै सदस्य संगीत उद्योगमा छन् तर उनी फेसन डिजाइनर बन्न चाहन्छिन् । अनु मलिकका दुई छोरी छन् । अदाकी दिदी अनमोल प्ले ब्याक गायिका हुन् भने अदा फेसन डिजाइनर हुन् ।

अदाले हालै पार्सन्स स्कूल अफ डिजाइनबाट स्नातक गरेकी छिन्। यो त्यो ठाउँ हो जहाँबाट प्रसिद्ध डिजाइनरहरू जस्तै जिमी चू, टम फोर्ड, अलेक्ज्याण्डर वाङ र अन्य धेरै पास आउट गरेका थिए । उनले आफ्नै फेसन शो गर्ने सबैभन्दा कान्छी विद्यार्थीको कीर्तिमान राखिन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय