बुधबार , जेठ ४, २०७९

यसरी आन्द्रासहित कलेजो नै बाहिर निस्कियो ,यति सानो बाबुको यस्तो हरिबिजोक (हेर्नुस् भिडियो )

गोर्खाका आरुश उपरकोटि जो जन्मेर आठ महिना मात्रै लागेका थिए तर उनको पेटमा थैलो जस्तो देखिन्थ्यो जुनलाई अप्रेसन गरि फ्यालेर घर ल्याइएको रहेछ ।

हेर्नुस् सुरुवाति चरणको अवस्था

पेटबाट आन्ध्रा मात्रै हैन दाहिने पट्टिको कलेजो नै बाहिर निस्किएको रहेछ र विभिन्न प्रकारका हर्निया मध्य एउटा ती बाबुलाई पनि लागेको चिकित्सकले बताएपछि उनको त्यो पेटमा कलेजो सहित झुन्डिएको भागलाई अप्रेसन गर्दा लगभक अरुलाई १ घन्टा लाग्थ्यो भने उनलाई चार घन्टा भन्दा पनि बढि लागेको उनका पिताले बताए ।

कठै बिचरा बाबू भरखर जन्मिदै मात्रै थिए तर जन्मेसगै यस्तो घातक रोग पनि सगै लिएर जन्मिए ।परिवार पनि त न्यून आयश्रोत भएको र गरिबिकै झुपडिमा रोमलिएको रहेछ ।एकचोटि को उपचार जेनतेन कसोकसो गरे तर फेरि हस्पिटल लग्नुपरे आर्थिक अभाव पर्दोहो ,आउनुहोस् सहयोग गरौ ।

हेर्नुस् अप्रेसन पछिको अवस्था

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय