आइतबार , जेठ ८, २०७९

मान्छेको वली चढा ए पछि छोरा पाउछस भने पछि मेरी आमालाई रोजे ……

कञ्चनपुर: कञ्चनपुरमा भु”त भगाउने भन्दै एकल महिलाको ह#त्या गरेको आ”रोपमा ७ जनावि”रुद्ध मु”द्दा दायर भएको छ। गत विहीवारबाट ब”न्धक बनाइ विभिन्न या#तना दिएर महिलाको ह#त्या गरेको आ”रोपमा २ धामीसहित ७ जना वि#रुद्ध आइतबार जिल्ला प्र”हरी कार्यालय कञ्चनपुरका मु”द्धा दायर भएको हो। प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्र्तरगत दैनिक ज्यालादारीमा वडामा काम गर्दै आएकी रन्जुलाको मृ”त्यु वैशाख १ गत विहीवार नै भएको बताइएको छ।

रन्जुला नाताले जेठानी पर्ने कमला साउदको घरमा उपचारका लागि गएकी थिइन्। कमलाको घरमा धामी आएकाले चैत २७ गते उनी त्यहाँ पुगेकी थिइन्। त्यसपछि पुनः सोही घरमा गएकी रञ्जुलाको वैशाख १ गते २ बजे दिउँसाे मृ”त्यु भएको थियो। तर घ”टना लुकाउन धामीहरुले वैशाख ३ गतेसम्म फुकफाक गरिरहेका थिए। धामी”झाँक्रीको समूहले रञ्चुलालाई आ”गोमा त#ताएको फ”लामे रडले हा”न्ने गरेको उनका आफन्तले बताएका छन्।

उनको श”व परीक्षणका लागि महाकाली प्रादेशिक अस्पतालमा राखिएको छ। श#व कु#हिएकाले विज्ञबाट मात्रै परीक्षण गर्नुपर्ने भन्दै महाकाली प्रादेशिक अ#स्पतालले सेती प्रादेशिक अस्पताल कैलालीबाट विज्ञ माग गरेको छ। बेदकोट नगरपालिका–६ मुसेपानीकी ४३ वर्षीया एकल महिला रन्जुला साउदलाई कु”ट”पिट गरी ह”त्या गरेको भन्दै भीमदत्त नगरका धामी#झाँक्री धर्मानन्द भट्ट, नारायण भट्ट, कमला साउद, जानकी घटाल, गौरी साउद, कुवेर साउद र चक्र साउदवि#रुद्ध कि”टानी जाहेरी दिइएको कञ्चनपुरका प्र”हरी प्रवक्ता चक्र बहादुर शाहले बताए।

पीडित पक्षले कर्तव्य ज्या#न अन्र्तरगत धामीझाँ”क्रीसहित सात जनाका नामका किटानी जा”हेरी दिएको उनले बताए। पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय