आइतबार , जेठ ८, २०७९

३ वर्ष लभ परेर भाेलि माग्न जाने अघिल्लाे दिन केटीले अर्को संग बिहे गरेपछि के भयो यस्तो……

उर्लाबारी रतुवामाईमा एउटा सोच्नै नसकिने घ””टना घ””टेको छ। जहा एक २६ वर्षीय एक किशोर आफ्नी प्रेमिका ले धोका दिएको भन्दै आत्म””ह””त्या गरेका छन्। केटीले आफ्नो प्रेमीलाई भोलि मेरो फूलमाला हुँदैछ , मलाई मेरो बाबा ममीले अर्कै संग बिबाह गर्दै हुनुहुन्छ। हाम्रो सम्बन्ध आज सम्म मात्र रहेछ भनी रहदा ती प्रेमीलाई कस्तो भयो होला ? धेरै पटक त्यस्तो भनी रहदा नमानेपछि तिम्रो भोलि फूलमाला हुनु भन्दा अघी मेरो ला””स देख्नेछौ भन्दै म्यासेज गरेका थिए।

पछिल्लो समय यो लवलाई सामान्य रुपमा लिन थालिएको छ। धोका सबैले पाई रहेको । एक अर्काको फिलिङ नबुक्नदा पछिल्लो समय यस्ता किसिमका घ””टना घ””टी रहेका छन्। पुरा जानकारी को लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय