बुधबार , जेठ ४, २०७९

१८ बर्षमै क्यान्सर ,कस्ति थिइन यस्ति भइन,म बाच्न चाहान्छु मलाई बचाइदिनुस् (हेर्नुस् भिडियो )

भक्तपुर क्यान्सर हस्पिटल नजिक‌ै कोठा दिएर बसोबास गर्दै आउनुभएका ,जो १८ बर्षिय शर्मिला राईलाइ यति सानो कलिल्यै उमेरमा क्यान्सर जस्तो घा`तक गोग लाग्यो अनि स्याहर्दै बस्नुभएको छ ।

शर्मिला राई जस्ले पन्ध्र बर्षमै जानि नजानि भागेर बिवाह गरिन् ।अहिले १८ बर्ष लाग्दैगर्दा र`ग”तको क्यान्सर भयो ।सुरुवाति चरणमा सामान्य रिगटा लाग्ने र ढल्ने गर्थिन् ,यो कुनैपनि रोग नभएको आकलन गरेकि थिइन शर्मिलाले

केही बर्ष ब्युटि पार्लर सिक्छु अनि केही सक्षम बन्छु भन्दै क्रियाशिल रहेकि शर्मिलाका सारा सपनाहरुमा बादल लागेको छ ।लाउलाउ खाउखाउ भन्ने उमेरमा उनको जिवनभने यो अन्धकार कोठाभित्र खाटको सहरामा जीवन अलमल्ल अवस्थामा थन्किरहेको छ ।

शर्मिलाका श्रिमान पनि १८ बर्षकै छन् ,यस्तो कलिलो उमेरमा कसरि कमाउने के खुवाउने बिचरा ती हातगोडाले के नै पो जानेको हुदो होर यति कलिलो उमेरमा ।नत घर छ नत कोहि कमाउनेनै छन् अझ बिरामि छोरिलाई बचाउने त केबल सपनानै त हुदोहो ,कठै आमा ।त्यहि शर्मिलाको पीडा आजको यश शृङ्खलामा तपाइहरु समक्ष पेश गर्ने प्रयत्न गर्दैछःथप जानकारीका लागि हेर्नुस् भिडियो सामाग्रि ;

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय