आइतबार , जेठ ८, २०७९

सुस्मिताको भाई बुहारी रोईन्, लगन गाँठो कस्दा यस्तो रमाईलो, खुट्टाको पानी खादा भावुक, (भिडियो सहित)

दर्शकविन यसैबारे पछिल्लो समयको नयाँ अपडेट समाचार ल्याएर तपाईहरु माझ उपस्थित भैसकेका छौ यस समाचारलाई अन्तिम सम्म हेर्नुहोला साथै सम्पूर्ण नेपाली माझ पुर्याउन सक्दो शेयर गरि सबै सामु पुर्याउनुहोला यदि हाम्रो वेबसाइटलाई अहिले सम्म फलो गर्नु भएको छैन भने फलो गरि हामी संगै जोडिनुहोला

केहि समय अघि हेटौडाकि सुस्मिता के सी को आफ्नै घरपरिवार मिलेर उनको ह”त्या गरिएको थियो। छोरीको ह”त्या पछि सुस्मिता कि आमा छोरी को न्याय को लागि धेरै नै ल डी न। र उनले न्याय पनि पाईन र त्यस ह”त्यारा सबै परिवार लाई जे’ल पनि हालिन। अहिले उनको घरमा खुशीयाली छाएको छ । छोराको बिबाहले गर्दा ।

अहिले सुस्मिताको भाई को बिहे भएको छ , । सुस्मिताले भनेकी रहेछिन कि भाईको बिहेमा मैले यस्तो गर्छु उस्तो गर्छु भनेकी रहेछिन। पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय