शनिबार , जेठ १४, २०७९

श्रीमान कोरिया बच्चा पिठउमा बोकेर काम गरि घर धान्दै माहान श्रीमती – अनुहारनै नदेखी बिहे भयो ( भिडियो सहित )

पछिल्लो समय सामाजिक संजाल टिकटक धेरै नै प्रयोग मा आएको छ। टिकटक बाट नै धेरै व्यक्ति हरुले आफ्नो प्रतिभा लाई प्रस्तुत गर्ने गर्दछन्। त्यस्तै, यसमा एक हुन दाङ घोराही कि दिलु जी यम हमाल। उनि सानो छोरा लाई बोकिबोकी काम गर्ने भएको हुनाले उनलाई टिकटक मा सबैले मन पराउने गर्दछन। १६दिनमै अनौठो बिहे भागेर जानेबेला दुलाह चिन्नै नसकेपछी टिकटकमा भाईरल दिलुको अचम्मको कहानी। पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

यस्तै, पाल्पाको रैनादेवि छहरामा आग”लागीमा परी गएराती एक पुरुषले ज्या’न गु’माएका छन् । मँगलबार रातको करिब साढे दश बजेको समयमा आफू सुत्ने घरको कोठामा एक्का’सी आग”लागी भएपछि उनको जलेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ । रैनादेवि छहजार गाउँपालिका–३ ढुकुर खोला बस्ने स्थानीय ५९ वर्षीय हरिबहादुर कुमालको जलेर मृ”त्यु भएको हो । टिनको छाना भएको आफ्रनै ३ तले घरको दोस्रो तलामा सुतिरहेका उनी आग”लागिमा परेका हुन् ।

उनी सुत्ने कोठामा ए”क्कासी कसरी आगो लाग्यो भन्ने विषयमा अनुसन्धान भइरहेको प्र”हरीले जनाएको छ । उनका परिवारहरु श्रीमती, छोरा र छोरीहरु अर्को गोठसहितको (नालेघर) मा सुतेका थिए । घ’टना थाहा पाएलगत्तै उनको परिवार र छिमेकीले राती साढे १२ बजेसम्ममा आगो नियन्त्रणमा लिएका थिए । मृ”तकका २ छोराहरु बुटवल बस्दै आएका छन् । घटना बारे थप अनुसन्धान जारी रहेको प्र”हरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय