आइतबार , जेठ ८, २०७९

श्रीमानले मोटी भनेर छो,ड्दा अहिले कसलाई भेटिन त 130 किलोकी सानुमायाले (हेर्नुस् भिडियो)

पछिल्लो समय यता श्रीमान र श्रीमतीको स,म्बन्ध वि,च्छेद भएका घ,टनाहरु पटक-पटक बाहिरिने गरेका छन् धेरैको श्रीमानले त घरमा श्रीमती हुँदाहुँदै पनि अर्को यु,वतीसँग लागेर श्रीमतीलाई छो,डेको

घ,ट्नाहरु यस अघि थुप्रै बा,हिरिएका छन् तर यस्तै एउटा घ,टना कैलालीको टीकापुरमा पनि भएको थियो एकजना श्रीमानले आफ्नो श्रीमती मो,टी भनेर छो,डेका थिए ती श्रीमती अरु कोही नभएर टिक टोक मा  भाइरल भएकी सानुमाया हुन् उनले आफू मो,टो भएर नै

श्रीमानल आफूलाई हेला गरेको र छो,डेको यसअघि नै थुप्रै भिडियोमा बताइसकेकी छन् उनी टि,कटक मा जति रमाइलो गरिरहन्छन् तर उनको यथार्थ जी,वन भने त्यति खुशी छैन उनको वजन मात्रै 130 किलो रहेको छ यही कारण उनी धेरै मो,टी भई

भनेर उनलाई श्रीमानले हेला गरेका थिए र पछि उनको स,म्बन्ध समेत बि,छोड भएको थियो त्यसपछि सानू मायाले tik tok मा आफ्ना विभिन्न कला प्रस्तुत गरेर भिडियोहरु सा,र्वजनिक गर्ने गरेकी थिइन् तर अहिले तिनै सानुमायालाई साथ दिन्छु भनेर एकजना यु,वक आएका छन्

यही विषयमा कलासिक nepal का पत्रकार कुशल जिएमले उनीहरूको अबको दिन कसरी वि,त्ने छन् र उनीहरूको जोडी कस्तो हुनेछ भन्ने विषयमा उनीहरुसँग रमाइला कुराकानी गरेका छन् यही विषयमा तयार पारेको यो भिडियो हामीले यहाँ प्रस्तुत गरेका छौँ पुरा जानकारीको लागि भिडियो  हेरेर समचार शेर गर्नु होला ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय