आइतबार , जेठ ८, २०७९

पुलिशको जागीर गरेर इन्जिनियर पढाएको श्रीमानले दिए यती ठुलो धोका ( भिडियो सहित हेर्नुहोस )

पुलिशको जागीर गरेर इन्जिनियर पढाएको श्रीमानले दिए यती ठुलो धोका। टिक टकमा झाम्रे नाच नाचेर भाइरल। पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस,

यो पनि : जहाजबाट यसरि अप’राधि ल्यायो प्रह’रीले ! १६ वर्ष पछि यो उमेरमा स’मात्तिए ( भिडियो सहित )

नेपाल प्र’हरीले घ’टना भएको १५ वर्षपछि एक जना ह”त्याका आरोपीलाई बहराइनबाट प’क्राउ गरेको छ । प’क्राउ पर्नेमा कास्की लेखनाथ सातमुहाने ठेगाना भएका ४६ वर्षीय अशोक गुरूङ छन् । कास्की जिल्लाको लेखनाथमा मजदुरी काम गरी बस्ने सुनसरी धरान घर भएका २० वर्षीय रोजन राईको ह”त्या भएको घ’टनामा उनी संलग्न रहेको प्र’हरीले जनाएको छ । २०६३ बैशाख २९ गते बेलुकी कु’टपिटबाट सख्त घा’इते भएका रोजन राईको उपचारको क्रममा २०६३ जेठ २ गते मृ”त्यु भएको थियो ।

घ’टनामा संलग्न अशोक गुरुङ घ’टनापश्चात वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा बहराईन गएका थिए । त्यसपछि उनीविरुद्ध अन्तर्राष्ट्रियस्तरमा खोजतलास एवं प’क्राउको लागि जिल्ला प्र’हरी कार्यालय कास्कीको अनुरोधमा २०७८ मंसिर २७ गते ईन्टरपोल महासचिवालयबाट ‘रेड नोटिस’ जारी गरिएको थियो । उनलाई बहराईनमा प”क्राउ गरिएको हो । उनलाई सम्बन्धित कसूरमा कारवाही गर्ने प्रयोजनार्थ प्र’हरी प्रधान कार्यालय इन्टरपोल शाखाबाट खटिएको प्र’हरीले मंगलबार नेपाल ल्याएको हो ।

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय