आइतबार , जेठ ८, २०७९

बिबाह गरेको पाच महिनामा श्रीमानले मृगौला पि’डि’त श्रीमतीलाई छाडेर फ’रा’र (भिडियो हेर्नुस)

महेन्द्रनगर घर भएकी २३ बर्ष उमेरकी पार्बती बोहोरा नाम गरेकी एक महिला अहिले मृ”त्युुसग ल”डि”र”हेको अबस्थामा काठमाडौंको एउटा कोठामा अलपत्र परेकीछिन । सगै म”र्ने सगै बा”च्ने कसम खाएका उनका कैलाश बोहोरा नाम गरेका श्रीमानले उनी मर्ने कुरा थाहा पाएपछी बिचबाटोमा नै अ”ल”प”त्र छाडेर गएका छ्न । पार्बती आफ्ना पी”डा अनि ब्य”थाहरु सुनाउदै आज मिडियासामु रु”दै आएकीछिन ।

पार्बतिका दुबै मृगौला फे”ल भएका छ्न । आफुले लाख बिन्ती गरेको र म जस्तो केटि अरु पनि पाउछ्स भनेर श्रीमानलाई सम्झाउदा पनि श्रीमानले आफुलाइ साथ दिने बाचा गरेर बिबाह गरेको बताउदै रु”न्छि”न उनी । बिबाह भएको दुई तीन महिना उपचार गरेको र अहिले पाच महिना पनि नपुग्दै श्रीमानले आफुलाइ बि”च”ल्ली बनाएर हिडेको उनी बताउछिन ।

बिरामी श्रीमतीलाई यसरी काठमाडौंको एउटा बन्द कोठामा छोडेर आखिर कहाँ गए त उनि ? चामल लिएर आउछु भनेर हिडेका श्रीमानको अहिलेसम्म कुनै खबर नरहेको बताउदै रु”न्छि”न उनी । घरपरिवार श्रीमान सबैबाट हेला मात्र पाएको बताउछिन उनी । आफुसग खानको लागि एक गे”डो अन्न पनि नरहेको र उपचारको लागि एक पैसा पनि नरहेको उनी बताउछिन । अहिलेसम्म अरुले दिएको खानेकुराले जसोतसो छाक टा”रे”को उनि बताउछिन ।

उनका बाबू उनलाइ एउटा मृगौला दिन तयार छ्न तर त्यही मृगौला फेर्नसमेत पैसा नभएको भन्दै भक्कानिन्छिन उनी । बाबुआमाले पनि कती गरून् उनको उपचारको लागि भएको दुई कट्ठा जमीन पनि बेचिसकेका रहेछ्न । उनको उपचारको लागि सात लाख रुपैया खर्च गरिसकेछ्न उनका परिवारले । श्रीमानको परिवारले मेरो घरमा नआइज बरु मर भनेर गा”ली गरेको बताउछिन उनि । मेरो घरमा आइस भने का”टि”दिन्छु समेत भनेका रहेछ्न उनलाइ ।

थप जानकारीको लागि हेर्नुस भिडियो

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय