बुधबार , जेठ ४, २०७९

पुश्कल शर्मा र कुशल वेलबासेले गाएको दाजु भाई गित युटुवमा हिट, रातारात वन्यो भाईरल (भिडियोसहित)

पछिल्लो समयको सांगितिक बजारमा नेपाली लोक गित संगित चर्चा परिचर्चामा रहेको छ । समस्त लोक दोहोरी गित सबै दर्शक स्रोताको नजरमा लोकप्रिय भन्दै गएका छन् । कति गितहरुले त करोड क्लव प्रवेश गरिसकेका छन् त कति गर्ने बालामा छन् । यसै सन्दर्भ बजारमा धेरै सर्जकले आफ्नो गित दर्शक स्रोतामा पठाएका र कयौ माया पाएका छन् ।

लोक तथा दोहोरी क्षेत्रमा पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरेर गीतहरु आउनेक्रम बढेको छ । मायाप्रेम र बिछोडले भरिएका गीतहरु दैनिकजसो बजारमा आईरहेका छन् । त्यसो त रमाईला, नचाउने किसीमका गीतहरुपनि बजारमा आईरहेका छन् तर बढिजसो मायाप्रेमका गीतहरु आउने गर्छन् कारण यस्ता गीतलाई दर्शकश्रोताले रुचाउछन् ।

नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा एकपछी अर्को गर्दै निकै उत्कृष्ट गीत संगीत बजारमा आइरहेका छन् । सोहि क्रममा हिन्दुहरुको महान चाड वियजा दशमी एवम् शुभ-दिपावली नजिकिदै गर्दा थुप्रै नयाँ चाडपर्व विशेष गितहरु सार्बजनिक हुने क्रम तिब्र देखियको छ । कोरोनाका कारण ग्रसित भनेको समस्त गितसंगितको क्षेत्र विस्तारै उकासिदै छ, नेपालि कलाकारहरुले दर्शकहरुलाई मनोरंजन दिनका निमित्त धमाधम नया नया गितहरु सार्बजनिक गर्दै आयका छन् ।

यसै बिच लोकप्रिय गायक, सर्जक एवम् वियोगान्त गित संगितका धरोहर पुश्कल शर्माको नयां दशै गितको अफिसियल म्युजिक भिडियो भखरै सार्वजनिक भएको छ । लोकप्रिय गायक एवम् सर्जक पुश्कल शर्माको उत्कृष्ट लय शब्द संकलन रहेको गितमा गायक शर्मा सगैं अर्का चर्चित गायक कुशल वेलवासेले साथ दिएका छन् । बर्षेनि वियोगान्त गितसंगित मार्फत आफ्ना फ्यानहरुलाई रुवाएका शर्माले यस बर्ष पनि मार्मिक दशै गित लिएर आईसकेका छन् , गित सार्वजनिक भएको छोटो समयमै लोकप्रिय वनिसकेको छ, प्रदेशमा रहेका नेपालीहरुको यथार्थ कथा व्यथालाई गितमा उतारिएको छ ।

मन्दिर म्युजिक प्रा.लि.को प्रस्तुतिमा रहेको गितको म्युजिक भिडियो पनि अत्यन्तै मार्मिक वनेको छ । गित गाऊन, सृर्जना गर्न देखि अभिनय सम्म अब्बल रहेका शर्मा निर्देशनमा पनि उत्तिकै अव्वल रहेका छन्, उनी कला र गलाको धनि मात्रै नभई सामाजिक कार्यहरुमा एवम् समाजसेवामा पनि अत्यन्तै अग्रस्थानमा छन । मुटु जलाई जलाई गित देखी चम्किएको पुश्कल शर्माको सांगितिक यात्रा अहिलेसम्म उत्तिकै चर्चामा रहेको छ ।

गितले सबैको मन जितोस् हाम्रो तर्फबाट शुभकामना सहित हेर्नुहोस् गितको पुरा म्युजिक भिडियो :

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय