आइतबार , जेठ ८, २०७९

छोरा बिदेशमा हुँदा बुहारीले दिउँसै घरमा ना’ठो ल्याएको भन्दै बुबा मिडियामा(भिडियो हेर्नुस)

केही समय अघि मोरङको बेलबारिका प्रेम तामाङ आफ्नी श्रीमती आफू बिदेशमा भएको बेला अर्कैसगँ फ’रा’र भएको भनी मिडियामा आएका थिए । आफू २३ वर्ष देखि वैदेशिक रोजगारी मा आउने जाने गरेको प्रेमको भनाई थियो । तर आफुले सबै कमाएको अहिले श्रीमती बिष्णुले लिएर बिगत दुई वर्ष देखि फ’रार भएको उनको भनाई छ । अहिले आफ्नो जग्गा घर सबै श्रीमतिकै नाममा भएको भन्दै आफ्नो बिचल्ली भएको प्रेमले मिडियामा बताएका थिए ।

अहिले प्रेम तामाङका बुबा हर्क तामाङ पनि मिडियामा आएका छन । उनले आफुले बुहारी घरमा नाठो लिएर बस्ने गरेको बताएका छन । आफुले बुहारिले घरमा ल्याएर राखेको नाठो दिपक श्रेष्ठलाई घरमै भेटेको पनि बताएका छन । बुहारि आफुहरुसगँ छुट्टिएर बसेको हुनाले अरुबेला कति पटक नाठो सगैँ ल्याएर राखेको थियो भन्ने आफुलाई थाहा नभएको हर्कको भनाई छ । तर एक पटक भने आफुले प्रत्यक्ष भेटेको उनले बताए । दिउँसो नै बुहारिले घरमा नाठो ल्याएको भन्ने सुने पछि आफू गएको उनले बताए ।

आफू त्यहाँ पुग्दा बुहारी भने भान्सामा रहेको र नाठो बुहारिको कोठामा चुकुल लाएर बसेको उनले बताए । आफू भित्र गए पछि उक्त नाठोले आफ्नो बहिनिको घरमा साघुरों भएका कारण आफू यहाँ पनि बहिनी नै मानेर आएर बसेको भनी बताएको हर्कको भनाई छ । त्यसरी नाठो भेटिए पछि आफुले बुहारिलाई गाली गर्दा बुहारिले आफुलाई धकेलेर लडाएको उनले बताएका छन । त्यस पछि अन्य स्थानिय सबैले नाठोलाई अब देखि यहाँ नदेखिनु भने पनि उक्त नाठो थही बसेको उनको भनाई छ ।

पर्सिपल्ट सम्म नाठो त्यहिँ बसेको भेटिए पछि स्थानियहरु सबै मिलेर नाठोलाई त्यहाँबाट निकालेर चोकसम्म पुर्याएर आएको उनले बताएका छन । त्यही बेला प्रहरिमा भने खबर नगरेको उनले बताए । नाठो दिउँसो आएर बसेको र उनिहरु रंगेहात पनि नभेटिएको हुनाले यथेष्ट प्रमाण नपुग्ने स्थानियले बताए पछि आफुहरु त्यो बेला प्रहरी समक्ष भने जान नसकेको हर्क बहादुरको भनाई छ । त्यो बेला भने आफ्नो छोरा प्रेम वैदेशिक रोजगारीमा बिदेशमा नै रहेको उनले बताए ।

त्यसरी भेटिएको केही दिन पछि नै उनिहरु फरार भएक उनको भनाई छ । अहिले भएको घर जग्गा सबै बुहारिले आफ्नो नाममा पार्न लाएको उनको भनाई छ । बिदेशमा रहेको श्रीमान प्रेमलाई आफुले भनी सकेको र श्रीमानले पनि सहमती जनाएको भन्दै उनले ६ कठ्ठा घडेरी र घर आफ्नो नाममा पार्न लगएको हर्कको भनाई छ । आफुले बुहारिको नाममस पास नगरुन जेल अनेक गर्न थालेकोले पास गरिदिएको उनले बताएका छ । अहिले सबै आफ्नो नाममा पारे पछि नाठो सग भागेको उनले बताए । (भिडियो हेर्नुस)

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय