शनिबार , जेठ १४, २०७९

यो परेवा मेरो मरेको श्रीमतीको आ’त्मा हो , मेरा हरेक कुरा थाहा पाउछ ,सधै संगै सुत्नेखाने परेवा र बसन्तको अनौठो प्रेम ( भिडियो सहित हेर्नुहोस )

काठमान्डौ- दर्शकविन यसैबारे पछिल्लो समयको नयाँ अपडेट समाचार ल्याएर तपाईहरु माझ उपस्थित भैसकेका छौ यस समाचारलाई अन्तिम सम्म हेर्नुहोला साथै सम्पूर्ण नेपाली माझ पुर्याउन सक्दो शेयर गरि सबै सामु पुर्याउनुहोला यदि हाम्रो वेबसाइटलाई अहिले सम्म फलो गर्नु भएको छैन भने फलो गरि हामी संगै जोडिनुहोला

मुरलिको धुनसँगै परेवासँगको अटुट माया,श्रीमतीको पीडा भुलाउन परेवासँग दोस्ति,मान्छे जस्तै कुरा बुझ्छ*************************************************पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस**************************

यो परेवा मेरो म’रेको श्रीमतीको आ’त्मा हो , मेरा हरेक कुरा थाहा पाउछ ,सधै संगै सुत्नेखाने परेवा र बसन्तको अनौठो प्रेम। पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय