आइतबार , जेठ ८, २०७९

शान्ति श्री परियारले गरिन प्रकाश सपुतको तारिफ, बोल माया देखि, कुरा बुझनु पर्छ सम्म हिट हुनुको कारण यस्तो | (हेर्नुस् भिडियो )

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ, यो पनीं पढ्नुहोस,

अरूको स्वास्थ्यको ख्याल गर्दागर्दै आफैं रहिनन नर्स अनिशा : स्वास्थ्य क्षेत्रमा ठुलो क्षति

पहिलो चरणको कोरोना महामारीका बेला उहाँ ग’र्भवती हुनुन्थ्यो । दाङको तुल्सीपुरस्थित लाइफकेयर हस्पिटलमा कार्यरत उहाँले संक्रमितलाई देखेकी मात्र नभई सेवा पनि गर्नुभयो ।

ग’र्भ आठ महिनाको भएपछि सुरक्षित प्र’सूतिका लागि जागिर छाड्नुभयो ।स्वस्थ छोरीलाई जन्म दिनुभएकी २० वर्षीया अनिशा वली आफैं नर्स भएकाले कोरोना संक्रमणप्रति सतर्क हुनुन्थ्यो । सु’त्केरी अवस्थामा दाङ तुल्सीपुर–११ स्थित माइती जानुभयो ।

वहाँ वलीको सोमबार कोरोना संक्रमणका कारण नि’धन भएको हो । पहिलो चरणको कोरोना महामारीका बेला उहाँ ग’र्भवती हुनुन्थ्यो । दाङको तुल्सीपुरस्थित लाइफकेयर हस्पिटलमा कार्यरत उहाँले संक्रमितलाई देखेकी मात्र नभई सेवा पनि गर्नुभयो ।

ग’र्भ आठ महिनाको भएपछि सुरक्षित प्र’सूतिका लागि जागिर छाड्नुभयो ।स्वस्थ छोरीलाई जन्म दिनुभएकी २० वर्षीया अनिशा वली आफैं नर्स भएकाले कोरोना संक्रमणप्रति सतर्क हुनुन्थ्यो । सु’त्केरी अवस्थामा दाङ तुल्सीपुर–११ स्थित माइती जानुभयो ।

वहाँ वलीको सोमबार कोरोना संक्रमणका कारण नि’धन भएको हो । ***अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला***

हेर्नुस् थप भिडियो बाटि

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय