बुधबार , जेठ ४, २०७९

फ’रा’र भएकि श्रीमती आफुलाई अ’त्या’चार भएकोले घर छोडेको भन्दै मिडियामा(भिडियो हेर्नुस)

केही समय अघि सुनसरीको धरान बस्दै आएका नाम्जा भोटे आफ्नी श्रीमती बिगत ८ महिना देखि सम्पर्क बिहिन भएको भन्दै मिडियामा आएका थिए । श्रीमती तारा राईको खोजी कार्यका लागि सहयोग गरिदिन भन्दै उनी मिडिया आए पछि उनको भिडियो बाहिरिएको थियो । माइती दिदिलाई पुर्याउन जान्छु भनेर हिडेकी श्रीमती घर फर्केर नआएको भन्दै नाम्जा खोजी गर्दै आएक थिए । अहिले भने तारा राई टेलीफोनमा सम्पर्कमा आएकी छिन । मिडियाको सम्पर्कमा आएकी ताराले आफू हराएको नभै श्रीमानको व्यावहार सहन नसकेर घर छोडेर माइती गएको ताराले बताएकी छिन् ।

आफू माइती गएको बेला पनि श्रीमान नाम्जालाई सम्पर्क गरेको ताराले बताएकी छिन । सम्पर्क बिहिन भएको भन्दै श्रीमान नाम्जाले आफुलाई झुटो आरोप लगाएको ताराले बताएकी छिन । दिदिलाई पुर्याउन जान्छु भनेर घर बाट सहमती मै हिडेको ताराले बताएकी छिन् । माइती पुगे पछि पहिले उसले दिएको यातना सहन नसकेर फेरि झगडा गर्न किन जानू भनेर आफू यतै बसेको उनको भनाई छ । तर माइती मै हुदाँ पनि फोन सम्पर्क भए भै रहेको उनले बताएकी छिन ।

आफू माइती आएको केही दिन देखि नै श्रीमानले फोनमा कहिले आउने भनेर सोधेको बेला आफुले जिस्किएर म आउँदिन अब भनेको र त्यही कारण श्रीमानले गाउँ भरी हल्ला फैलाएको ताराको भनाइ छ । त्यसरी गाउँमा हल्ला गरे पछि स्थानिय छिमेकीहरुले पनि आफ्नो बारेका अनेक कुरा लगाएर सम्बन्ध बिग्रेको उनको भनाई छ । आफुलाई घरमा हुदाँ पनि श्रीमानले हातपात गरेको उनको भनाई छ । आफुलाई नाम्जाले बिबाह पनि झुक्काएर गरेको उनको भनाई छ ।

आफ्नो संस्था भएको र त्यहाँ संगित पनि सिकाईदिने भन्दै मासिक ८ हजार तलवको जागिर पनि लगाईदिने भनी बिबाह गरेको उनको भनाई छ । बिहे गरेको ६ वर्ष भए पनि आफु नानिको लागि हरेक तनाब सहेर बसेको ताराले बताएकी छिन् । बाहिर हाँसेर हिडे पनि आफ्नो भित्र कति पिडा धेरै भएको ताराले बताईन । आफुलाई नाम्जाले सधै पिडा मात्र दिने गरेको ताराको भनाइ छ । सधै अपशब्द बोल्दै घर छोडेर जा भन्दै आफुलाई गाली गर्ने गरेको ताराले बताएकी छिन । अब आफू नाम्जासँग बस्न नसक्ने पनि ताराले बताएकी छिन् ।

नाम्जाले जति कमाए पनि पैसा सबै साथी भाइलाई खुवाएर सक्ने, रातदिन रक्सी खाएर आउने गरेको ताराले बताएकी छिन् । आफुले जति नै माया गरे पनि श्रीमानले नबुझे पछि आफू छोडेर हिड्नु परेको उनले फोन सम्पर्कमा बताएकी छिन । आफू कसैसगँ नबोल्ने गरेको पनि उनले बताईन । श्रीमानले नै आफुलाई फेसबुक चलाउन सिकाएको र एउटै आइडी चलाउने गरेकोले अरुसगँ बोलेको भन्ने आरोप मात्र भएको उनको भनाई छ । नभएको कुरा गरेर आफ्नो मिडियामा बेइज्जत गरेको भन्दै अब आफू श्रीमानसँग मिलेर बस्न नसक्ने भन्दै सम्बन्ध विच्छेद गर्ने ताराले बताएकि छिन् ।(भिडियो हेर्नू)

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय