शनिबार , माघ १५, २०७८

चर्चित दोहोरी गायिका टिका सानु र सुनिता वुढाको दोहोरी गितले युटुवमा तहल्का मच्चायो (भिडियोसहित)

पछिल्लो समयको सांगितिक बजारमा नेपाली लोक गित संगित चर्चा परिचर्चामा रहेको छ । समस्त लोक दोहोरी गित सबै दर्शक स्रोताको नजरमा लोकप्रिय भन्दै गएका छन् । कति गितहरुले त करोड क्लव प्रवेश गरिसकेका छन् त कति गर्ने बालामा छन् । यसै सन्दर्भ बजारमा धेरै सर्जकले आफ्नो गित दर्शक स्रोतामा पठाएका र कयौ माया पाएका छन् ।

लोक तथा दोहोरी क्षेत्रमा पछिल्लो समय एकपछि अर्को गरेर गीतहरु आउनेक्रम बढेको छ । मायाप्रेम र बिछोडले भरिएका गीतहरु दैनिकजसो बजारमा आईरहेका छन् । त्यसो त रमाईला, नचाउने किसीमका गीतहरुपनि बजारमा आईरहेका छन् तर बढिजसो मायाप्रेमका गीतहरु आउने गर्छन् कारण यस्ता गीतलाई दर्शकश्रोताले रुचाउछन् ।

नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा एकपछी अर्को गर्दै निकै उत्कृष्ट गीत संगीत बजारमा आइरहेका छन् । सोहि क्रममा लोकप्रिय सर्जक डम्बर विश्नकर्माको उत्कृष्ट शब्द सृर्जनामा रहेको नयाँ दोहोरी गित ‘चिया मिठो चिनीले’को अफिसियल म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

पछिल्लो समय अत्यन्तै चर्चामा रहेकी सुमधुर आवाजकी धनि चर्चित गायिका सुनिता बुढा क्षेत्री परदेशी गायक एवम् र सुमधुर आवाजकि धनि गायक सरन पंगेनीको आवाजमा रहेको उक्त दोहोरी गितमा गित लोकप्रिय सर्जक डम्बर विश्वकर्माको उत्कृष्ट शब्द सृर्जना एवम् सर्जक गोविन्द पंगेनीको लय रचना रहेको छ  । गितमा प्रेमिकल जोडीको माया प्रेमको प्रंसगलाई निकै उत्कृष्ट शैलीमा प्रस्तुत गरिएको छ |

चिया मिठो चिनीले,

साच्चै यो मन चोरेर लगि वरिलै मिठा मिठा गफै दिनिले

उक्त गितको म्युजिक भिडियो Kharo Media को अफिसियल युटुव च्यानलबाट बजारमा पठाईएको छ । गितले सबैको मन जितोस् हाम्रो तर्फबाट शुभकामना सहित हेर्नुहोस् गितको पुरा म्युजिक  भिडियो :

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय